szilasielvira Creative Commons License 2012.10.19 0 0 4555

Szia!

Köszi,aranyos vagy!

Tegnap este az történt még,hogy este lefényképeztettem a fenekem a férjemmel,és én megint csúnyának találtam,és csepegett megint valami..Mondtam neki hogy menjünk orvoshoz..Hívtam a doktort,mondta hogy ügyeletes,és bent van a kórházba,menjünk nyugodtan..Bementünk,mondta hogy ez jó,nem szakadt se bőr,se cérna.és hogy jó lesz..Mondta hogy minden rendben lesz,megnyugtatott..Ma,péntek reggel iszonyatos hascsikarás mellett kb 4szer voltam eredménytelenül a WC-én,borzalmas volt..Jó hogy nem volt itthon senki,mert fel-le rohangáltam törölközőt szorítva a fenekemhez...Ekkor még mindig alvadt véres váladék ürült belőlem..Felhívtam a doktort,és meg kérdeztem hogy nem-e lehetne egy vérképet nézni,mert nagyon gyengének,és vértelennek érzem magam,meg kiváncsi voltam hogy nincs-e valami rejtett vérzésem..Mondta hogy jó,délután menjek be..Délben úgy ötödjére összegyűjtöttem minden erőmet,és így egy hatalmas de ősszpontosítást igénylő nyomással egy nagyobbat sikerült,és végre eredményesen ...!A vér is kiment mindenestől,és azóta nem vérzek..Ez csodálatos érzés,kezdem úgy érezni hogy talán jó lesz...A vérképnek is meg van az eredménye,ami nem túl jó,de nem romlott..A haemoglobin szint 130-150 norm,nekem lement 70-re amikor újraműtöttek,most 90-es....Ez van..Valami véresítős cuccot,kaját,italt tudtok mondani?Gyógyszert nem akarok,mert az megfogja a székletet...Mustra gondoltam/lehet kicsit meg is hajtana,de az nem gond../Szerintetek???Ma nem taliztam az orvossal,csak lebeszélte hogy hová menjek,és már vártak a vérvételre..Majd holnap nézi meg a fenekemet..Majd még ha vagy 5ször székelek,aztán nyugszom majd meg nagyjából,mert ez még kritikus időszak...

Előzmény: Zsbubus (4554)