szilasielvira Creative Commons License 2012.10.18 0 0 4553

Na meg volt az első rendesebb széklet...Ez teljesen más volt mint az első orvosé,még egy tanulság..Az előzőt a kezdettől fogva éreztem hogy nagyon szűkre vágta a szerencsétlen orvos..Még a szél is alig akart kijönni..Szószerint én úgy éreztem hogy bevarta nagyon,vagy teljesen..Egyébként le is van fényképezve..És amiért nem tudott kijönni a széklte,és nagy volt a vágás,ezért a széklet csak úgy tudott utat törni magának,hogy a cérnát is vitte magával...Ez tuti így lehetett..És nem a ricinus volt a gond..A múltkor nem mondták el ogy mit egyek,mit nem,most csak azt ettem amit az angyalkezű doktor mondott,és a széklet állaga is más,könnyen üríthető..De már a székelési tecnikára is van gyakorlatom..Megosztom veletek,hátha tudok ezzel is segíteni..Csak akkor nyomjatok nagy erővel,ha tuti biztosak vagytok benne hogy fog jönni..Mert ha nem jön,vagy kevéske,akkor is nagyon fáj,és csíp..Én nem törlöm papirral,mert annyira érzékeny,hogy hozzáérni nem lehet..Gyorsan ülök rá a bidére..Tehát megvárom amíg tényleg biztos vagyok benne hogy ez székelés lesz,és csak a végső pillanatban nyomok egyet,és már ugrok is a bidére,és folyatom rá a vizet,és akkor sem érek hozzá..Majd jön a száraz törölköző,és törlöm szárazra,és a maradék széklet ha marad,akkor abba törlöm..Na így megy ez most...Majd írok ha valami változás lesz..