szilasielvira Creative Commons License 2012.10.18 0 0 4552

Sziasztok!

Írom tovább mi lett velem,hogyan alakult az állapotom tegnap óta.Ma már a székelős probléma van napi renden..Még mindig folyamatosan a bent pangó alvadt véres váladék ürül,de egyfolytában.Törölgetem száraz törölközővel,/ami nagyon tisztának kell lennie!!!/Illetve ha sok jön,vagy ha sűrűbb,akkor még mindig a bidébe öblítem le jó gyorsan..Jobb mint a tus,mert a bide tompán nyomja rá a vizet..Gyorsan felitatgatom,és jöhet a poros lap..Tegnap is,meg ma is jött valami nagyon kevés,ami székelési inger következménye,de nem tudok hogy az széklet-e vagy vér,vagy mindkettő..De utána az nagyon csíp,kegyetlenül,és utánna kezd folyni mindig a váladék..Amire gondolok hogy a másiknál mi lehetett a baj,az az,hogy teljesen másképp lett most megvarva mint akkor..Akkor nagy hosszanti Y alakú vágás volt,most meg pici,szép,kis csinos,és körkörös alakú,és nagyon pici területen van kivülről vágva..Ugyanakkor a végbél nyílás mégis mintha jobb lenne,mert a székelés ugyan rosszul esett,de nem ájultam le a WC-ról mint a múltkor..Ezt is észre...Ez mintha nem lenne olyan drasztikus mint a multkori..Nagyon étvágytalan lettem..Szédülni még szédülök,biztos a vérvesztéstől..A szám szine hófehér,és a szemem alatt is.Ma vettem be 20csepp guttalaxot,mert nem érzem hogy nagyon mozogna a belem,és ha szerintem egyszer tudnék egy normálisat székelni,akkor megszünne a csorgás..De most hogy ennyi alvadt vér jön belőlem,most látom mekkora nagy volt a baj..A fájdalom csökken,már alakul..Csak nyomás érzése van a fenekembe..Ennyi máról..Szép Napot Nektek!