szilasielvira Creative Commons License 2012.10.17 0 0 4551

Magánba mentem,mert tudta hogy fizetni fogok,hisz speciálisan hozzá mentem mint proktológus főorvos..legszivesebben a nevét is kitenném,csak nem tudom hogy ki lehet-e,nem tiltja-e valami,vagy valaki..Mert ha itt nem is,de kint a civilbe mindenkinek megmondom hogy semmivel ne menjenek hozzá,ne csak aranyérrel..Az ilyen szemét orvosoktól vissza venném a doktor címet is,mert nem méltó rá!!!!!!!Isten és ember előtt ki merem jelenteni..És remélem az orvosok is olvasnak,és tanulnak az esetből!!!!Ez a műtét egy rutin műtét lenne,de a hatás attól sokkal messzebb áll a valóságtól minthogy ennek hívjam..Egy borzalmas kényes területről van szó,tele ideg végződéssel..Nekem volt már mellplasztika műtétem amit hónaljból tettek be/1hónapig nem tudtam kitörölni a fenekem/volt 2szer bélcsavarodás miatt műtétem,volt vakbél,és még egy jó pár,ami kisebbnek számított..pl arcüreg nagyobb műtéte,ami szintén rutin kis műtétnek számít,de az is rossz volt nagyon,mert enni nem tudtam,nem láttam egy hétig úgy be volt dagadva a szemem,meg csipásodot,,meg fájt,meg csorgott,szóval az is rossz volt nagyon,de ez magasan viszi a prímet állítom..Ilyen műtétbe csak az fogjon,aki tényleg nagyon bízik mind emberileg,mind szakmailag a választott orvosában,és ezt nagyon komolyan mondom..Totál a depresszió meg az elkeseredés rajtam,mert sehol nem tartok semmivel,már feküdni is alig tudok,de majd lesz valahogy,ki kell bírni,és csinálni kell,nincs más választásom...Sziasztok,majd írok ha van kérdés,vagy változás..Most a székelésre kell koncentráljak,de arra erősen..

Előzmény: thomas_the_tank (4548)