szilasielvira Creative Commons License 2012.10.17 0 0 4550

Igen,amilyen sorrendben írtad,pont ezek a hibák voltak végig...Csak a fura az,hogy nincs már állami és nem állami,ezt is leírtam mikor elrepült a levél,mondom miért..Míg bent voltam,addig egy darab vizit sem volt,nem úgy mint régen..Kis vizit,nagy vizit,stb..Most pedig semmi sincs,orvosok jönnek,mennek,és ha van orvosod akkor jönnek,ha nincs nem jönnek..Itt így megy,a nővér ezt mondta,hogy ha nincs orvos akit leszólítasz hogy műtse meg az aranyered,akkor úgy maradsz..és ennyi..Úgyhogy lehet hogy van állami,de lehet valami rezidens fogja csinálni,vagy tudom is én...Ezek után már lehet hogy a portás is be van fogva..Hogy én hibázhattam.e?Talán nem lehet pl gugolni,külső nyomásnak kitenni a sebet,a bidére terpesztett lábal sokáig ülni,nem szabad ázatni kamillába,minnél többet szárazon,ez két emberes,porozni,nem guggolni,ülni úgysem tudsz,én hajolni is alig,nem szabad vezetni még ülőpárnával sem,a diétára figyelni,sok kis étkezés,gyümölcs,kompót tört krumpli,sovány hús,gyümölcsök,Ha nem indul a széklet nagyon gyenge hashajtó,pl guttalax,parafin olaj napi 2szer,vagy Tisasen forte,nekem van még Detralex vénás keringés fokozó,most van Fraxiparin hogy a sok fekvéstől nehogy thrombózist kapjak,meg rendes fájdalom csillapítás.Tilos a sebbe bármit kenni,nincs kúp,semmilyen!!!Ennyi amit tudok hogy szabad vagy nem,ezeket kell tartani..Én a másiknál itt-ott amott hibáztam,de szerintem az csak vagy 20%-át tette a lapátra..Az itt lévő doktor úr is hozzá szólhat,szivesen veszem..Szóval itt az "állami" szó meg szünt létezni,és Debrecenről beszélek..Ez a műtét elkerülhetetlen volt állítólag,mert ez egy 4-es stádiumú,állandó problémás dolog volt,és 15éve készültem megcsináltatni..Hát pont ezért..Nem szabad félni tőle,meg a negatív gondolatokat sem szabad bevonzani,mert akkor tényleg őgy lesz..Egy alényeg megfelelő orvos,megfelelő technika..Én is kérdeztem az orvost hogy nem lehet-e egyszerűbben megúszni ezt?Lézer,Longo/gépi varró gép/stb..Mondta hogy ők már mindet próbálták,és semmi sem volt jó...Nekem ezt mondták..Ez a tuti,csak éld túl..Ugyanakkor amiért egy ilyen műtétnél jól összevágnak,tuti hogy jön a heg,a szűkület,és szerintem ez sem lesz jobb,mert a heg nem tágul,hanem reped,és ha kireped,kezded előről egy más kórkép névvel,aminek más lesz a neve,és ugyanaz lesz az érzés mint most..Itt egy lány írja lentebb hogy a kúpot alig bírja betenni,mert úgy érzi hogy szűk lett..És lám milyen igaza van,mert tényleg olyan az érzés,abszolút!!!!!!Azért írtam mindezeket le,mert hiányolja mindenki hogy nincs rendes beszámoló..Hát én írtam most egyet..remélem nem hiába..És ez az orvos aki először műtött,ő is állami orvos,egész addig,amíg nem csúszik a boríték..Mert ha csúszik,akkor már nem állami lesz a neve,hanem fogadott orvos,akitől vársz..Érted már???????Remélem tudtam segíteni!

Előzmény: thomas_the_tank (4547)