szilasielvira Creative Commons License 2012.10.17 0 0 4549

Szia,igen,igazad van,elcsesztem,nagyon sok energiám volt benne a tanulságnak,meg tanács is volt benne...Gondoltam akit érdekel,gyorsba megírom a végét,még nincs az,és még távol vagyok tőle,pedig 2hetes leszek holnap....Gondoltam kérdezzen mindenki,és válaszolok..És amikor abba maradt hogy folyt köv,még korántsem volt vége..Az új doki nagyon rendes,lelkis,empatikus,segítő kész,nem pénz éhes,szebb a műtét helye,abszolút ajánlott kategória..Most készülök hogy a másiktól vissza követelem a pénzt,és a gyerekemre költöm,mert az utolsó pénzem adtam neki oda..Szerinted kérjem?Te kérnéd?Nem tudom..Neki magától kellett volna hogy vissza adja,de ezidáig nem tette,és szerintem nem is fogja.Ennek a pénznek hála pénz a neve,és akkor adják,ha meg vannak elégedve valakinek a munkájával.Ez egy államilag finanszírozott műtét lenne..Szóval..Még a műtét után is véreztem,majdnem teljesen kivéreztem,mert befelé véreztem a vastagbél irányába..A műtét után 5órával megint ömlött a vér,és akkor azt hittem hogy megint baj van,és hogy valamiért nem alvad a vérem..De a doki futott,ott volt mellettem végig,és nyugtatott,hogy ez a korábbi vérzés miatt van,az ürül..De egy pillanatra azt hittem hogy ott fogok meghalni..Aztán minden rendben volt,nagy fájdalmak következtek,ami semmire sem reagált..Majd hétfőn megjelent a majom,és nekem esett hogy miért nem neki szóltam,meg én csináltam valamit vele hogy így jártam..Szerinte piszkáltam,feszgettem,áztattam feleslegesen,szét fosattattam,meg ilyenek..neki állt fentebb.Aztán jött a jó orvosom,és ő megnyugtatott,millió tanáccsal,névjegykártyával engedett el,és a borítékot nem vette el,mondván hogy én már egyszer ezt tuti megfizettem,és hogy e.ü dolgozó vagyok..Még aznap mikor elengedett magától hívott,meg másnap is..Most ott vagyok hogy várom hogy legyen székletem,és ki vagyok szolgáltatva teljesen még mindig..Nincs aki nézze a fenekem hogy jó-e,nincs aki a gyógyszertárba menjen sebhintő porért,nincs aki bevásároljon,stb,vagy segítene sétálni kicsit az udvaron a jó levegőn..Az orvos elvette a fél életem ezzel a kis produkciójával..folyt köv,és válaszolok..

Előzmény: thomas_the_tank (4547)