Szeleszte Creative Commons License 2012.10.08 0 0 56953

Sziasztok

 

Képzeljétek érdekes szituációban vagyok. Az történt, hogy most szerencsére 62 napra, két hetes emelt met xr-el (750 mg) megjött a vérzésem. A szitu meg az, hogy jártam régebben öt évig egy endodokihoz, aki két éve elvette a met-et aztán mindent végigjártam, míg találtam egy másik dokit, aki visszaadta nagy nehezen. (persze amikor met leállás volt, akkor szédültem, kihullott egy csomó hajam, összeestem a Tescoba minden orvos vislatot: neurológus, kardiológus, mri vizsgálat, pszichológus, alvásambulancia, bőrgyógyász, fogorvos persze hiába mondtam hogy IR és hogy három év után hírtelen gyógyszerleállás volt, persze minden megfigyelés nélkül) A lényeg a lényeg, hogy a két évvel ezelőtti orvos írt egy papírt, hogy mennem kellene vérvételre, amely nap pont a ciklus 21-dik napjára esne, az új dokim, meg kér egy kevés hormonsorból álló 27-37-dik ciklusnapi vérvételt, hogy megnézze vajon van-e peteérésem. Most tanakodok mi tévő legyek, hiszen nagyon jó lenne egy 21-dik cn-en való vérvétel (anyagi szempontból is), viszont a régi dokihoz nem akarok visszamenni, de a számítógépek annyira össze vannak kötve, hogy kellemetlen magyarázkodás lenne az új dokinál akit nem szeretnék elveszíteni. Ti mit tennétek a helyemben?