panabubus Creative Commons License 2012.09.30 0 0 121179

Szia!  Elsősorban  mindenképp elérni a  GooglePlay-t.  MIvel nincs benne csak vájerlessz, így a hotspotokat ismerve (tapasztalatból)  5-6 percnél tovább (se) egy stabilnak mondható kapcsolat.  Ha a gépemről megyek fel a GP-ra akkor "nincsenek eszközei" üzenet fogad, vagy valami accountot reklamál, holott a gmailos címemmel vagyok fenn. :(

Ez pedig azért kellene, mert  pl. youthúró-hoz nincsen rajta fenn flash-driver;  aztán jó lenne valami PC-kamera driver is, mert ezen sajnos csak a display-oldalon van kamera, azzal meg max. társkeresőn lehetne szerepelgetni, az meg nem az én műfajom :( 

Valmint jó lenne valami olyan driver amivel egy csatlakozón keresztül egy USB-s net-sticket rápróbálni, hátha netrezni jó lenne néha stabilabb módon.

Ezekhez mind-mindhez kelle a GooglePlay vagy az Android Market...  Most odáig eljutottam, ha lenne valami PC-Suite szerűség amivel a windowson keresztül "láthatóvá" válna, talán fejleszthető is lenne ez a "cifra nyomorúság" - mert az tény hogy videókra, digitális képkeretnek, zenékre  valóban jó, de én már túlnőttem a huszonéves réteg  szokásain :(

Kb. ennyi.

Előzmény: Törölt nick (121172)