Törölt nick Creative Commons License 2012.09.27 0 0 4106

Egy valamire való Magyar köztársasági elnök nem ismeri a viccet, sem a helyesírást. Úgyhogy Florg kilőve. :))

Nos, örülök a hozzászólásoknak, mások véleményéből, tapasztalatából is sokat lehet tanulni. Az én kérdésem onnan indult, hogy egy ideje nálam van az említett két fej, illetve négy volt, de, és ez kizárólag az én véleményem, a Yamaha 6C bevált a hosszabb gyakorláshoz, a 4C-vel ellentétben már nem csak nyöszörgős nyünnyögés jön ki belőle, nem a legszebb sound amit létrehoz vele az ember, de nagyon könnyű fújni. Ellenben a Lebayle 7* a sok gyakorlás után is maga a felüdülés, olyan mint egy póniról felugrani egy mustangra, vagy egy robogóról átülni egy sportmotorra, egy-két kedvenc zenét bedob az ember, és felhőtlen élvezettel, csukott szemmel adja át magát a zene által nyújtott láthatatlan érzékszervének. Aztán ennek a szép idillnek cirka 15perc után véget vet a zihált, levegő után kapkodás, vöröslő fejjel. :)))

Én szeretek így váltogatva gyakorolni, ha fizikumban, tüdővel bírva felnövök a Lebayle-hoz, majd elfelejtem a 6C-t.

Namost holnap ki kell fizetnem ezt a kettő fuvókát, ezért tettem fel a kérdést.

Amúgy meg felesleges vitatkozni szaxofon típusokon, kétféle ember van, az egyik tudja hogy a legjobb a Yamaha, a másik még nem. :))))