örökkévalóság Creative Commons License 2012.09.26 0 0 46122

1: kérj elnézést fiú, mert megsértettél a banyekkel...

2: köszönd meg, hogy neked szóltam, itt, és hogy félig "virágnyelven...

3: ne rám haragudj, hanem magadra és azokra, akik ismerősként sem tartottak annyira, hogy megóvjanak egy esetleges sokkal nagyobb bajtól titeket...

4: te eddig ezen a fórumon már nem egyszer szemtelenkedtél velem, amire én egyetlenegyszer sem reagáltam...

Nézz vissza! (sajnos az a baj, hogy ez neked nem szokásod)

5: ha lenne eszed, nem az lenne a reakciód, hogy engem ezért töröltetni akarj...

úgy látszik, nincs...

6: én az előzményeid ellenére is jószándékkal jöttem...

úgy látszik, hiába...nem érted...

7.ÉPPEN A KECSKÉKRŐL VAN SZÓ, TE SZ...EN!

Éppen velük kapcsolatos, éppen azért írtam neked itt, mert emlékeztem rád, viszont már nemcsak itt csináltad a hülyeséget, hanem máshol is, de látom, itt is nyomod folyamatosan.

8: ha a modiknak szólsz Édesanyád helyett, ők vélhetően fogják tudni értelmezni azt, amire föl írtam neked és vélhetően nem az lesz a reakciójuk, hogy ezt töröljék, hanem esetleg más...kötelességből, vagy valami ilyesmi...

9: Édesanyádnak szólj és nézz szét ne csak itt, hanem a neten máshol is, hogy milyen nyomokat hagytál szerteszét, amire éppen a kecskékből adódóan figyeltek föl mások...

10: nem álláspont nélküli helyzeteket írkálsz te, hanem konkrétumokat, de sajnos, az nem elsősorban rád terhelhető, hanem arra, akinek mindent köszönhetsz, azt is, hogy ennyi időd van baromságokat írkálni meggondolatlanul.

11: én ismeretleneknek nem írkálok emileket, mert nem adom ki az anonimitásomat...

12: itt még a topiknyitó is ismeretlenségben marad, még neki sincs elérhetősége...

13: Gondolkozz!!!

 

+1: Istenem! Ugye, nem Te teremtetted Ádámot?...

(én tudom, hogy nem...)