fúrómester Creative Commons License 2012.09.26 0 0 41399

Így van. Ezek a termékek nem a véletlen szülöttei, bár nyilván vannak gyenge minőségűek.

 

Az ár-érték arányt pedig -itt- mivel 1-1 darabokról van szó az egész országban, nehéz kitapasztalni.

 

"Terepen meg ott a duct tape. De azért nem ez a jellemző, ha nem 80 km/h-val közlekedsz a dzsungelben, meg nem csapod oda a fának/vízmosás szélének, akkor nem esik szét magától. Nézz körbe a somogybabodi fotók között, az autók jelentős részén PVC lefolyócsőből, gégecsőből vagy rozsdamentes acélból hegesztett snorkel látható, nem véletlenül."

 

Ebből csak az látszik, hogy a magyar "leleményes", azaz szeret kókányolni. Persze a kivételekbtől eltekintve, akik nem sajnálják a jó minőségű anyagokat, és ezeket ízlésesen hajlandóak is illeszteni a gépjárműhöz.

 

Ezek a szebb-jobb, otthon készített dolgok pedig NEM lesznek olcsóbbak, mint a "gyárinak" mondott termékek.

 

Múltkor az LR-en belinkelt lökhárítósok, sokkal drágábban kínálták az "egyedi" portékájukat, mint ahogy én bementem a boltba, és leemeltem a polcról a "gyárit", amit megfogdostam, és kiválasztottam a 6 féléből, hogy ezt tessék csomagolni.

Sokszor a magánzóban barkácsolt cucc nem tud olcsóbb lenni sablon, szerszám híján.

Előzmény: Szlejer_ (41394)