marhadoktor Creative Commons License 2012.09.22 0 0 41324

No, igy mar egeszen mas a leanyzo fekvese. Egyreszt koszonom szepen mindekitol a felvilagositast, masreszt meg bocsassatok meg nekem a felesleges stresszelesert, sajnos nemigen tudok mashonnan kerdezni. Eddigi szereloim nincsenek otthon terepes kerdesekben.

Amugy fura dolog ez a TDI, ami anyagot en eddig osszeszedtem TDI-rol, az mind arrol magyarazott hogy kozvetlen befecskendezesu, illetve meg arrol is hogy a TDI alapbol durvan elektronikas adagolot feltetelez. Valoszinu hogy lamer vagyok ilyen teren, nem is tagadom, de akkor vagy kurvara felreneztem valamit neten vagy lamer vagyok neten is (pedig lassan 16 eve netezek).

Amugy mar Haromszeken vagyok, kedden mar Pesten leszek valoszinuleg. Oszt kezdodik a hajsza. Ugy masfel het ra van szanva, ennyi ido alatt muszaj lesz hasznalhato gepezetet beszerezni.

Tie: ettol fuggetlenul a Disco nem igen bejovos, mar csak azer" sem mert nincs platoja:) Ugyan ma megneztem egy Land Cruisert Sepsiszentgyorgy kozeleben (epp horgasztunk oszt volt egy ilyen), meg egy RAV4-et, de ez meg nem jelent semmit. Illetve talalkoztam egy Isuzu D-ma-szal Bakoban aminek a platojat kicsinek neztem.

Az eddigi agyalasaim alapjan valoszinu hogy D vagy TD lesz a nyero (TDI-t is megnezek, de akkor kurvara megnezem az adagolojat es addig nezegetem amig minden nyavalyas jelzot, szondat, egyeb elektronikus bizbaszt fellelek).