ultrafutó a Kedvesem Creative Commons License 2012.09.17 0 0 24210

Esetleg érdekelhet valakit, én kétszer már erre mentem:

Az Akropolisz parkolójából rögtön jobbra kell fordulni, közvetlenül a domb mellet haladni, utca neve eleinte Garivaldi, majd Mouson, Panetoliou, Arakinthou, végül átvált Stisikleous-be, ahol középen megjelenik egy fűsziget. Ezután kell rögtön balra fordulni, majd az "Y" elágazásban a jobboldali utcát választani (Pallineon). Ebben gurulni lefelé, majd a harmadik utca jobbra a Dimofontos. Ez egy egyirányú utca, nyuzsgő élettel. Ezen kell menni a tömeggel és ott balra fordulni, ahol a tömeg is teszi :-), mondjuk az Iraklidon utcában. (végülis innentől már szemből egyirányú a Dimafontos, szóval nemigen lehet túlemenni. :-) Itt az ember átmegy egy felüljáró alatt, miközben jobbra-előre tart a Persofonis úton, itt javasolt a belső sávot választani. Kb 200m után egy lámpás kereszteződéshez érünk, itt jobbra menni. Ez a Pireos út, egymillióan vannak rajta, jobbra tőlünk a Keramiakosz, ami az ókori temető, balra randa garázsok és hasonló borzalmak. Kb fél kili után újabb lámpa, ezen átmegyünk, majd a kövezkezőn balra fordulunk. Ez már az Iera Odos és ezen suhannak a futók is! Tapasztalatom szerint érdemes a futók után legkésőbb fél órával indulni, hogy a nekik lezárt autópálya kereszteződésben majd balra fordulhassunk. Onnan már sima az út Korinthosig! :-D

Remélem, tudtam segíteni!

https://maps.google.pl/maps?oe=utf-8&client=firefox-a&q=athens&ie=UTF-8&hq=&hnear=0x14a1bd1f067043f1:0x2736354576668ddd,Athens,+Greece&gl=pl&ei=BhtXUI7wBcjetAaWpICgCw&ved=0CJsBELYD