Kempo-Csepel Creative Commons License 2012.09.16 0 0 42

üdv.
1999-ben halt meg életem első és egyelőre utolsó kutyája rico aki egy argentin-staff keverék volt és kb 1 hét nyomozás után sikerült találni egy embert magyarországon aki hamvasztással foglalkozik. egy fehér lada+utánfutó volt a felállás, nem túl modern, de tökéletes munkát végzett. 2012.09.09-én újra szükségem lett volna rá, de a nevére és főleg a telefonszámára persze nem emlékeztem, úgyhogy újabb nyomozásba kezdtem, igaz, most a szerelmem cicája miatt...
minden létező telefontszámot felhívtam, amit a neten találtam, köztük az első nagybetűs segítő balogh urat, akinek persze '99-ben a nyoma sem volt és ezeket az allathamvasztokat, akiknek országos lefedettségük van vidéken is, ami szerintem hazugság, mert épp csak csepelre nem tudtak eljönni, nekem kellett volna siófokra menni... meg volt valami kisvárdai is... meg a XI-ben is... meg még volt pár... a lényeg hogy beszéltem vagy 5 emberrel, az egyik mézesmázas mint a cukrosbácsi, a másik simán csak bunkó volt, volt aki fel sem vette és vissza sem hívott, ja és a legnagyobb vicc az egészben, hogy az árak percenként változtak.
akit választottunk, az egy fiatal srác volt - mint utólag kiderült, gyors volt, nem folyt a nyál a szájából, de mégsem volt érzéketlen. mert a kis szerelmem meg végig sírta az egészet...
ja és egy 20ast kért, amennyit megbeszéltünk.
én teljesen meg vagyok vele elégedve, itt találtok több infót: www.petcremation.hu

és még1szer köszönöm hogy olyan flottul ment minden!