repcsepista Creative Commons License 2012.08.28 0 0 875

Jojojojojjjj...Óh mily örömmm...óh mily gyönyörrrr...

 Vicca...hogy mikor Caddöffit...na zeerintem, a Liba -tyuk népeknek, csak eggenlőség -testvériség -na szabadság??? -mig ebbe a cszarlátolt bőrbörtönbe vogooo...annyi??? -de mindenki uggnazt a fizetést...élvezi, ami má má má ...mama mam mamammm...

 Mamaluke kiccilkói...na ugganug Cadafit, mint Szadam papát...na Szadam papát sikerült,,,na azt akarom, hogy hallgasd meg ezeket a valakiket...akik ecsetleg leg leg leg...na ollan nekik cseee...de azért trudnának énekelni, mert minden ok s okádék? -okkozzz...zatata zatata jatata jatata...

 Cóval egy HATALMAS ELEFÁNT KERGETNI KECCKEDE VALA...AMI FÉLREÉRTHETETLENÜL AZ AMCSI -REUGGA LIZA X LIZARD HABIRUUU...RUT RUT RUTTU TU TUTT...NA HOGY FOGOD NÖVELNI A HOCCOOO...MONYIT???

 Ugannakkooo...maga a a a...uggqanaz sjan a Demógrötya demagogokkk...s itt nem feltétln a papajokkal lenne...hanem maga az Izráeli megetti gépezet...trehát vagy tota judaizmos (Messiha meggütt) sárga lu, ami pösze hogy sarga Csinya...ninccak a Tiltott Warrosok...Kina =CZiona...na maga amit E.U. luturója jah jah jah...abca kapca ultra a Nag Bolsit CCCr ami kétséggtelen USA (Zion on on on...onnizálva) által...által mennék én a Tisza? -na ahol vagy, a lekközelebbi nagy follooo...ladikon? -na én ladikon se merek, meee...Dunának Oltnak egg a hanggg...

 Mi a mekktoldás? csak nemzeti pénz, csaknemzeti vagyon, csak mindenki egyenlő, ugganaz fizetés amibüüü ...büven megtrud...na rögtön mint hal a vizbe, madár a lebegőőő...evickéhecc ccc...

 ecc pecc...

 u.i. figyeltek a a a...wrtdherrr...coordinállókat...mert megpennázták hogy Ron Palcsinkat.... mekk nem érdekkes...az időjárás beleszoooo...

Előzmény: repcsepista (874)