kiskaldi! Creative Commons License 2012.08.17 0 0 18268

Én is árultam ki vectrát és volt 1-2 telefon akit elküldtem a jó édes anyjába. Mikor üzen, hogy hivjam vissza mert ez az kell neki nem hivom vissza de már a 100ezerért meghirdetett komplett motorra 40et ajánl, de neki mindennel kell betelik a pohár. Meg nem is tudja mi kell neki, de pénze nem sok van, aztán felsorolja a fél autót és tegyem el neki... Nem egyszerű azért. Műhelyben is van ilyen, hogy a 2 rendszám közt cserélj mindent, de ingyen és azonnal...

 

Tehát nem egyszerű az élet. A szekeret meg én is osztom néha, de ezt Vlad és Mumtaz cartárs is tudja :D. Szeretem, de ha kell szolgáljon kicsit engem is. (Amúgy meg kb mintha a barátnőmet szeretném olyan ez a verda nekem :D). Volt már necces helyzet mikor kishiján én is összetörtem egy úthibának köszönhetően, Meggyűlt már bajom is a szét nem néző nekem jövő biciklis öreg nénikével is...

 

Én nem védek senkit. Ne itélkezzünk egymás felett. Van akinek az autó csak használati tárgy, van akinek a hobbija és van akinek az élete része(Jópáran átérezzük ezt úgy gondolom) :D Amikor hajnal fél2kor jeladókért szaladgál az ember XD Jójisaz :D

Előzmény: flenfer (18267)