Maci58 Creative Commons License 2012.08.14 0 0 41352

Csatlakozom az előttem szólóhoz, csak éppen Primorsko, Perla str. 2 jelölésű névtelen apartmanház, tulajdonos, szállásadó: Mario Angelow lengyel üzletember. A foglaláson csak az szerepelt, hogy Perla2, Primorsko. Ha nincsenek GPS koordináták megadva nem találtuk volna meg. A Limbán keresztül foglaltunk. A problémáink teljesen hasonlóak voltak, lelakott ápolatlan, takarítatlan szállás, minden szétesőben, csak óvatosan bántunk mindennel nehogy összerogyjon. Itt a klíma működött volna, ha lett volna távirányító, de a "bábuska" közölte, hogy éppen szerelőnél van a távirányító és megpróbálta elmagyarázni hogyan kell manuálisan működtetni a klímát. Harmadik nap estéjére addig vertem az asztalt, míg lett távirányító, és működött is. 11 nap alatt míg ott voltunk egyszer sem takarítottak, törölköző csere sem volt.

A hűtőről nem beszélve, még jó hogy nem vittünk semmi kaját, mert két üveg víz és egy dobozos margarin fért el benne.

Kárpótolt viszont a tenger, a jó időjárás, és a jó olcsó kaják.

Még az sem vette el a kedvem, hogy visszafelé szombat délután a szerb rendőr teljesen jogos indokkal egy záróvonal átlépése miatt kiintett és közölte ez 150 Eurómba fog kerülni. Kb. 20 percig énekeltem neki, hogy ne csináljon már problémát és a rendőkocsi ajtajának oldalzsebébe ejtettem végül 30 Eurót és futni hagyott. Egyébként olcsón megúsztam. Tehát ennek ellenére visszatérek még Primorskóba, de nem ebbe az apartmanházba.