Red.Fox Creative Commons License 2012.08.09 0 0 10692

Én viszont remélem, hogy kitaláció a fele. Leszögezem, hogy nem ellenzem a meleg kapcsolatokat (én is bi vagyok), és én is izgalmasnak tartom a koleszos történeteket, érdekes kalandokat, de a rokoni kapcsolatok, a vér határát elmosó "kereszt" légyottokat mélységesen elítélem, és felháborítónak, betegesnek tartom. Úgy vélem nem kell csodálkozni a fiú elllenkezése miatt, fiatal, dúlnak benne a hormonok, ezért pezseg a szexuális élettől, de tudattalanul, ő is kezdi felérni ésszel, hogy nem normális ez, még ha egy "felnőtt", sokat megélt ember nem is érzi megrontó tettének a súlyát, és siránkozik azon, hogy összetörik a szívét. Nem a szívre kellene figyelni, hanem a családra, szülőkre, testvérre, rokonra, nem a természetellenes vágyakra. Bennem a tetemes korkülönbség is visszásságot kelt, de ez... Egy család, egy fiatal tönkre tétele. Nézzetek magatokba, hogy mit tesztek, és ne azt bámuljátok, hogy mekkora az "öcskös" dákója, ha pedig ez nem megy forduljatok szakemberhez, mert ez NEM normális!