rukkola-bp Creative Commons License 2012.08.08 0 0 10688

Üdv!

 

Olvasom ezt a fórumot! Koleszos homokos élmények! És jönnek a mindenféle filmbe illő totál életszerűtlen, ordítóan kamu sztorik!

Valaki mondja már meg ennek mi értelme van? Vagy írják oda minden egyes történet mellé hogy igazságtartalom: X %.

Megeszem a nem létező kalapom ha akár csak egyetlen igaz történet is van itt.

Ébresztő otthon recskázó szellemi-érzelmi nyomorékok! Ébresztő!

(Miért tartom ezeket nyomorékoknak? Azért mert melegek? dehogy. azért mert láthatóan kamu törtémneteken csámcsognak-ki tud nagyobbat hazudni játékot játszanak. És még el is hiszik.)

 

Csak néhány szót rólam: főiskola =4 év kollégium, egyetem= 4 év kollégium, ráadásul az ország egyik legnagyobb egyetemén. Telis-tele fiatallal. Több száz fiatal egy helyen. Magyarok, külföldiek, városlakók, vidékiek, gazdagok, szegények stb.

 

És milyen meleg sztorim van? A világon semmilyen. Se velem nem történt semmi ilyesmi, se nem láttam-hallottam hogy bárkivel történt volna.

Pedig korunkban a fényképezős mobilok világában nyilván nem fordulhat elő, hogy vki lát vmi érdekeset, és ne kapja azonnal le a mobiljával. Hát hol vannak a fotók? Ott ahol a történetek-az emberek kitalációiban csupán.

 

Na ennyi.