repcsepista Creative Commons License 2012.08.08 0 0 870

Hé jós? -jojós s jojózni jojojojoooo...

 ...a legbátrabbak is megtántorodnak...na ha nem vagy benne nyakig abba...hogy mond ó ember? - óh mond há há há...mért születtél...nos én azért...hogy világosságot hoztam nektek is...meg...egy lélekember örök hatalmasabb a mi Jézusunkkal, mnt aki kitalálta feltalálta tálalta az örök halált...meg maga a halál?

 Szóval, a feleségem megközelitett...csak ezzel tudlak többet...mellesleg mindenben velemvan, csakkk...nemtud többet...mintja tudna, akkor engem is lebeszélne...meee...

 Az első az lenne, hogy TOTA MAGYAROK IS VANNAK...ami igaz, hogy tüzzel vassal ránk akarják verni ma is...az Idegen Istenséget meg a hódolatot...vagyis teccek vagy nem pofa be...s azt csináld...NA A FÉRFIAINKAT KIÖLIK -LEÖLIK -ELHALLGATATTJÁK...mikor részemről...

 ITT SEMMI NEM DOLGOZIK, CSAK A SZABAD GONDOLATOK ÁRAMLÁSA S TOTA SZABAD SZÓLLÁSA...AZONKIVÜL...na a feleségem s gyerekim, mindenki akiket ismerek...ezt te nem változtatod megg...ami talán ha atomarszenánk vagy eget fődet döngető fegyvereink lenne...az s azzal???- még uggzse!!!

 Szóval, ismét felteszem a krdst: ha nekünk soha nem volt se Cirélyunk, se senki se Isten se Ember, vagy bárki legyen, hogy parancsolhatott volna...azaz nekünk ÉLŐ = ÉL Ő JÉZUSUNK VAN, S CSAK A JÉZUS LELKIISMERETÜNKNEK JÉZUS -MAGYAR SZÜLŐ -TESTVÉREI SZERETET = ÖRÖK TUDATOS SOHA LE NEM MONDÓ SZERETETNEK S EGYNELŐSÉG -TESTVÉRISÉG...EGYMÁS MEGTARTÁSA SOHA EL NEN HAGYÁSA...HISZ JÉZUS??? -SZÓNAK, ABCULA ULTRA HA NEM, AKKOR Ő AZ EGYIK LEGNAGYOBB ISTEN TAGADÓ MEG KÁROMLÓ, MINT LEHET TŐLLE MEG TŐLLEM HAZUGGG...GA GA GA...

 Ugye érdekes, mert nem láttam egyetlen egy ászlót, amin rajta van...holott nekünk nincs...nincs Cirály,ha lett volna is...huzzuk le...mekkk...a W.C . zsinórt???

 Nem fegyveres lázadást...de majd ??? -mikor...vahhalol el kéne kecckeee...szellemink megvillogása lássa...

Előzmény: repcsepista (869)