repcsepista Creative Commons License 2012.08.08 0 0 869

Hé hé hé héééé...jósok? -hol a jojoooo...?
 Leng a selyem lobogónk, aran cákán *sarl=kapal'cc* czöpibü kivágva...
 SODOMA GOMORA -ratu NAGY SODOMA GOMORA...nz ha érteni akarjuk hogymire céloztam...VELETEK VAGYOK E -WILÁG VÉGÉIG...s ime a vége...fuosss...
 A feleségem behivott a nő vizilabda játékra...ami nagyon felvágott az egekbe...mert mégis valakikkel azonosulna na naaa...deee...
 A cövetkező a hellzet...zerintem ha tjénleg "kersztények"vogooo...hogy miért irok igy...mert UGGANUG TOTA EGYMAGADBAN VAGY MAGYAR APU, AKI SZERETNÜK HOGY VÉGRE...na tota KIROHANTAM UGG MAGAMBÓ...mint mikor abculla... eveztettem *el;llveztem bzttrka* a lekkittyebbb...ész ééé...vot eggatalan ttt...
 A feleségem csak bevadult...hogy UTÁJJA A NYEMECEKET...na kéjdelek bennetek: volt még egy közösség, legyen aggárkik, akiknek sose volt Cirályuk, de a legszebb ami lehet hellen cürülmenek ckzött... a mi piros -fehér -züld trikolorunk, nem Trino no no...sose nem nem sose vót...de vót 1 tót, a seggin egy nagy fót hátán fót...
 Ime a hellzet, én azt mondom, hogy a PAJZSOT, AZT VALÓBAN AZ ÉGIEINK VÉSTÉK AZ EGYMAGYAR-SZIVÜNKBE...de ha a Corona felhozódik... most megitértem a feleségemnek, hogy többet nem gondolák rád, mint EGYTEST LÉLEK...meg őrjöngtem...ami igaz hogy NYEMEC MEGSZÁLLÁS *nyemecek??? sara se vagy* MEG GERMÁNOSITÁS ALLATT VOLTUNK...S MAGA A CIMERTÜNKET MEGFEJELTÉK A VASSASOK, VAGGIS AZ IDEGEN...(nem tartom a nyemecül beszélőket ellensegnek, főleg a népeket) NA MJOST AKÁRHOD VÓT, MEKKE BOCÁTANI...NA DE MI A MÁCSIK TÉRHÓDITÓKKAL A PÁNSZLÁVOKKAL...TALÁN AZOKKK...na majdnem kiirtottak bennüknet egy szállig, mégcsak 1 emberöltő se...
  Szóval irtózatos sebb van rajtunk...s ha csak eggedül vadok...na MOST TOTA EGYEDÜL, s azokótoknak irok,akiket előbb...na most nem engedne a feleségem hogy mekkrükkenjek...mert UTÁLJA A NYEMECEKET MEG A SZLÁVOKAT IS...ami mégse...na hiába, mert most ÉN SZEMÉLYISETTEM MEG MIND A KETŐTT, MERT UGYANAZT AKAROM, AMI HOGY JÖN JÖTT A KÉPBEEEEEEEEEEEEEE...teccetek érteni???
 Amit én akarok, hogy NYISSA KI MINDEN MAGYARTESÓM A SZEMÉT, S ADJUK VÉGRE UGY A PÁNGERMÁNOSITÓKNAK MINT A PANSZÁLOVISTÓK...TUTTÁRA, HOGY HAGYJ FEL MINDEN REMÉNNYEL....
 Részemről egyikőjuket se hibáztatom,senkit nem ellenzek. de ahoz hogy A MAGYAR ISTEN AKARATA...talán az egész föld sorsa tőllünk függ...mert amire menne a játék...akik a KÖRPATKÓ MEDENCE URAI -TULAJDONOSA...TALÁN AZ TULAJDONOS NOS NOS nyusz nyusz nyusz...(fedejéé, az hogy eladták valakik??? -a vizet, az nemcsak ide..hanem tjénleg ven egy borzalom...)
 Igen, felfigyeltem hogy ÁLLANDÓ 1936 OLLIMPIJA -PINYÁZÁS...BAZZ TATÁSA A NYEMECEKNEK...HOLOTT...HOL VAN AZ MÁR...ELLENBEN MEGINT AMIT NEM TUDOK BELEVERNI SE A FELESÉGEMBE SE GYERKEIMBE SE CÖRNYEZETEM...: MINDEHOGY MEG KELLETT VOLNA BOCÁTANI UGY A NYEMECKNEK MINT A SZLÁVOKNAK...KEZDJÜK ELŐLRŐL A OLYMIPÁNÁSZT..A WALLAGBAJNOKSÁGOT got got gotgatyába cak egg gicsit coritja a ...AHHH...
 Na, kezdődött e -wilág KIS-SODOMA X GOMORA ELLEN...HELLI ATOMHÁBORUSDIVAL AMI ÁTMENTÜNK...
 Átaaa...mmenék én a Tiszán ladikon, ladikon de ladikon...nemmerekkk...
 u.i. a pajzs abculda ultimacó marad,csak egy ezüst nap 10 sugárral...ha 12 akkor a zsidók ők ők hőkkk...hizz mi magyarnak születtünk, az a dodunk, sose halunk meee...sose hagyjuk el egymást, mint a mi Jó Jézusunk, légy velünk...
Miatyánk a Mennyekbe...ad hogy Jézusodat minden körlümények között, megtarthassuk az egy-Magyar -szivünkben! -uty uty utyutyutyutyu...

 u.i. nem felleztem be: van még egy közösség, akiknek nincs királya, sose vót, s az ászlójukon...inkább 1luk luk luk...

 Isten áld meg a magyart...NYUJTS FELÉN VÉDŐART...MERT ISTEN KARDDJAJAJAJAJJJ...CSAK ÓCSKAVASSS...

Előzmény: repcsepista (859)