repcsepista Creative Commons License 2012.08.05 0 0 868

Hapy birtsdayt Huszein Barack Obama...America (U.S.A.) első embere a gáton...
 Annak ennelére hogy Barack loty lett rögtön, ugganés Mr.Bright a nevelő apukát megtagadta (divorcolta) ami szerintem igen igen utálatos vala...ennek ellenére...h amekkérditek...azzal hogy NEM TOTA IZRÁEL PUSZI...feltétlen segitett hogy meg lett választva...
 Részemről a fiaimmal rá szavaztunk ugyanazért, amiért Ron Paulra szavaznunk...de mégis ha ha ha...monduk kötelezőlenne, akkor inkább Barackra...mint Mit nekem amcsi Romney: US has duti (us = nemcsak usa hane mindenki) to protect Israel...sicc...)
 MINDENEK ELŐTT EDDIG EGYNAGYSZARÜ CSALÁDOS APA...meg bitta vagyok benne, hogy HA NEM AKARNA USZNI AZ ÁRRAL, AKKOR IS SODORJA...meg bitta abban is, hogy a legjobbját adja...snem rosszindulatu amerikai...
 Hogy őis haboruzik...gyalázat, s eddig minden amcsi elnök hazudott orrán -szájján...orba szájbababa bla bla bla...
 Hogy mi történik amcsiba...gyalázat,mert amcsinak minden ország...egyenlő barátjának kellene legyen, s abcu ultu a CIRÁLYOKKAL -CIRÁLYSÁGOKKAL ABCA ULTI NEM SZÓBA ÁLLNI...SŐTT...(izráel =világ diktatura...)
 Na a felavatásán Ő IS CIRÁLYNAK LETT...A LEGMAGASABB...AMI FELTÉTLEN...SÖTÉTBŐRÜ ZSIDÓK AVATTÁK FE...MEG BE...DE HA NE..
 Amit amcsinak kellene tenni..vissza, a saját területe, s itt mennyországot...AMI TOTA FELVENNI A KAPCSOLATOT...NE FELEDJÉTEK... A HULLA-RABLÓ ANGYALI BUGÁKKAL VETTÉK FE A KAPCSOLATOTT...EZÉRT A VEZETŐK ABCA ULTRA...IZRÁEL FIRSTESEK...eltudjátok képzelni, minden Cirálynak fe ke menje je je jeee...a zUr Sionba tronoooo...
 Mékk...egy ártatlan ember...létét...se kis kunyhójájájáj...ami annyi mint mind???- smaga Osama Bin Ládent...élvelefogva előbb tota az egész földlakosa...előtt,tetten (tetmre) kérni...de mindenkit, aki csak egy kisember egyet...megkárosit sit sit addig...
 Mindenkit a cselekedetei éltet, vagy haltat!!!
 Hja,minden ember egyenlőnek születet...na ezt kell, csak ennyit...de előbbutóbb...na na na...
 Mégegzer,boldog szülinapt Barack...papa!
 u.i.: eddig több mint 9bilcsit adott izráelnak,aztán rögtön amit kér,legutóbb 70 vagy 700 milcsit...maga hogy...nem lehet rajta eligazoni, össze vissza lotyooo...
 Hajrá Ron Palcsi papa...magasan megnyerte volna ha ha ha...