repcsepista Creative Commons License 2012.07.31 0 0 857

Jo! -jojojojojoooo....
 13 -fodor van a szoknyá nyá nyá nyá...
 Néztem a Hungary -USA női vizilabdamérkőzést...s vahhalalalala...oooooo...fidelitek, orditok mint egyorditó oszosz lán, hjáttt...nem álmok -szukejércék vogoooo...
 Amit lierok, EZTET AZ ALIEN IDEGEN...LATROK-HIMRINGYÓIK... na ezért ugg a Wahhallalalalaaa...zEgg üdvizitő...na ugg a Fő -Mészárszék mint leán de zuzzelán alméCszarszékei Istenkáromlásnak...na ninc megbocc...na meg özveggabababuga -bacckeccege -mennaszonai...naaa...okvetlen olvassátok el...amit mára leufócckodtam volna! smirna!-hol a smirgli?- vág hanyatt vagy hasra...de ne ássuk má má mááá...tröbbet magunka ka ka ka kaka kaka...mama mama mmmm...
 Micor megleggették a a a...na a CORONA DA VIDA -SALA MONA LACIROLYSÁGA LOBOGÓT, KJÉRDEM A MIENK??? -AKIK EGYENLŐK VAGYUNK A MI (MAGYAROK ISTENE = JÉZUS, AKI AKARJA LÁTNI AZ ATYÁNKAT...S JÉZUS -CSALÁDUNKKAL...) JÉZUSUNKKAL, NA MEGHELLENT A 13 SZÁM, MÁR USA-NAK 14 VALA, AZTÁN HA KÉRDEZZÜK HOGY MI AZ ÁTOK RAJTUNK 1012 ÉVE ANNAK...
 Ugye sépen irtam -fogalmastram mekkk...ugye hogy emberké ké ké kékkk...na figyeljünk, mert itt csak ÁLLATOK MEG VADULLÓ ÁLLATOK, VÉRITTASAK...TEHÁT NEM KE BELEKEVERNI SENKIT S SEMMIT...MERT NEHÉZ NEKTEK AZ ÖSZTÖN??? -ELLEN RUGDALKOOOO....
 Kjérdelek zépen -zápon mindőtöket: jeee...hova juttatta a CORONÁZOTT UJ ÉG -UJ FÖLD JERRUSA ÁLMOSOK A MAGYAROKAT KAT KAT KAT...
 Vahalogy...trudom mjost mindenki betett a gatyába, a GYALÁZAT EMBERT S MAGYART LETAG ADÓ X KITAGADÓ ADÓ-KAMATYÓ -PÁS -SÁPOST CZIMERT *fityma* NA LEGYEN CSAK PUCCOS ...PUCA faca ne facer... KOSSUTH CZIMMER DE MERRR...AKI MER, AZ NYEL...HA SZÉP EMBER??? -MI AZ, AKARTÁ LENNI VAGY ELLEN LENKE deee...CUKA JÉRCE...
 Igen, minden ami IDEGEN ISTEN MEG DOGMA...AZ AZ ÁTOK, DEEE...LEGELŐŐCOR VICCA A MAGYAR PAJZSOT: ISTEN, DE MAGYARISTEN, ÁLD MEG A MAGYART...A MI MINDENNAPINKAT ADD MEG MA IS...NYUJTS FELÉN VÉDŐ KART...
 Minden számit,vagy semmi...
 Na vicca mindent *eg;sz s egeszseg...mi ke mekkk...amit a MAGYAR -SZÜLEINK RÁNK ADTAK, BELÉNT ÉGETTEK, RÁNK HAGYTAKKK...ADDIGGGG...
 Nincak:minden ember??? -egyenlőnek született...miért lennünk mi...örök ccc...