tolnaimarti Creative Commons License 2012.07.30 0 0 41052

Hát a Napospartot bebarangoltuk de érdemlegeset nem tudok ajánlani szálloda város,de Nessebart érdemes vagy hat templom és kolostor maradvány is a müködő templom csillárját szivesen venném csupa aranylemez tömeg van és már elbazárosodott utcák/valamiből ott is élni kell/de mi nem csoporttal mentünk egyedül és igy kellemes volt.Szozopolba is érdemes elmenni a Ropotamo folyóra hajókázni.A másik tengeri hajókázás én szerintem felejtős ahol evést-ivást és tengeri fürdőzést ajánlanak de izlés dolga.A többi tapasztalatom észak felé van.Várnába a Szüz Mária katedrális,az Arheologiai/régészeti/múzeum ami szép ez is nagyon szép az ikon múzeum ha érdekel és a római fürdő majdnem egymás mellett van egy utca közte Haditengerészeti emlékpark Ulászló kripta Hunyadi meg sok minden lárnivaló itt is Akvárium a delfinárium izlés dolga 1-1 1/2 órát ugrál az idomitott delfinke esetleg gyerekkel de én még azt is inkább az aqvaparkba vinném azt jobban élvezné.ezeket a helyeket mi nem csoportosan hanem sétálva közben vendéglözve térképpel amit itthon kinyomtattam jártuk be és élveztük.Várnától a szófia felé vezető uton kb 22 km még ajánlom Sumen városát egy gyönyörű török Dzsámival vagy északra az Aladzsa szikla kolostort de ez sok is lesz majd kiválasztod amit akarsz de javaslom itthon kinyomtatni amit és ahova menni akarsz és remekül boldogulsz nekünk ez jött be a valóság ugyse ott van amit a turistáknak mutogatnak.

Előzmény: petrus1988 (41049)