eve7878 Creative Commons License 2012.07.27 0 1 10650

Másodpercek alatt, milliónyi gondolat futott át a fejemen.. Mit is csinálok én, épp a NAGYBÁTYÁMMAL!!! Mi lesz ha kiderül? Engem kitagadnak... Hülye vagyok én, ilyet nem csinálhatok a családommal. Efelé  dolgok jártak a fejemben, miközben nagybátyám egyre szenvedélyesebben csókolt, benyúlt a pólóm alá, majd a megfogta az ágaskodó péniszemet. Talán ekkor volt az a pillanat amikor rá nem, mint nagybátyámra, hanem mint férfira gondoltam. Nem tudom más, hogy van vele, de valami oknál fogva mindig van az ilyen történetekben egy olyan rész, hogy "elkezdtem csókolni és simogatni a gyönyörűen kidolgozott adoniszi szálkás testét, egymásnak feszültek az izmaink.." Hát, ha nagyon szépíteni akarom a dolgokat épp én is leírhatnám, de az igazsághoz hozzátartozik, hogy akkor nagybátyám már inkább közelebb volt a negyvenhez, mint a harminchoz, valóban volt adoniszihoz közeli állapotban a teste, de a velem való együttlét során ezt talán a karján, a mellkasán, és a vállán lehetett látni, de volt már kis pocak, meg kis hurkák, de az való igaz, hogy nagyon sármos és szemrevaló pasi volt. A későbbiekben akárhányszor akár csak hozzám ért úgy löktem volna elé magamat, mint valami kiéhezett szuka. Magamról annyit, hogy én vékony voltam, mint egy nádszál. Szóval kigomboltam az ingét és átkaroltam a nyakánál, érezte, hogy remeg a kezem. Az ágyhoz mentünk, lefektetett, ekkor már meztelen voltam és valami isteni finoman elkezdett smárolni. Nagyon jó volt! Teljesen elgyengültem és arra vágytam, hogy belém hatoljon. Teljesen megbíztam benne, tudtam, semmi olyat nem tenne velem, ami nekem fájna. Valahogy épp kinyögtem valami olyasmit hogy "dugj meg". Elkezdett tágítani, nem tagadom, nem volt kellemes érzés, majd bekente a dákóját krémmel és belém hatolt, én rögtön elmentem. Ő elkezdett dugni, kértem, élvezzem belém, hihetetlen érzés volt, remegtem és nyögtem a gyönyörtől. Ezután lenyalogatta az általam kiadott dolgot, rámásztam és smárolni kezdtem, húzogattam-játszottam a péniszével, számba vettem, de nem szoptam. Még nagyon új volt ez a dolog. Aznap este alig vártam, hogy újra hozzá érjek haza. Sok mindenre megtanított a pár nap alatt és volt folytatása is a dolognak a későbbiekben is. Hát ennyi lenne.

 

Amúgy ha lehet kérdezni, volt már nektek olyan, hogy a szűk-tág családotokban megkívántatok valakit?