eve7878 Creative Commons License 2012.07.26 0 1 10646

Egyetem előtt, érettségi utáni nyáron dolgom akadt Budapesten néhány napra, s nem akartam minden nap ingázni, ezért nagybátyám szállásolt el. Kedvelt engem, sőt, a sok unokatesóm között szerintem én voltam a kedvence, nyilván azért mert én is kedveltem őt. Ő volt a "laza" nagybácsi, voltak az évek során barátnői, de sosem állapodott meg. Hát így ezen a nyáron pár napon vele voltam, csak mi ketten. Egy délelőtt épp nem volt semmi dolgom, reggeliztünk, beszélgettünk általános dolgokról. Azt mondta visszafekszik még. Nekem még csomó időm volt, tévézni nem akartam, lehet zavarta volna, így elkezdtem újságot olvasni, kicsit rendet rakni meg ilyenek, de még így is sok idő volt, így az ablakhoz álltam, ahol gyönyörű panoráma volt a városra. Szerettem innen mindig nézni a várost.. Egyszerűen bámultam, hallgattam a város morajlását és élveztem, hogy nincs semmi gondolat a fejemben, amin agyalnék. Kijött ő, látszott, hogy még fáradt, odajött mögém, a vállamat enyhén masszírozgatta, majd az oldalam dörzsölte, mintha fáztam volna.. Megpuszilgatta a nyakamat, "Jól megnőttél" - mondta. "Csiklandós vagyok, tudod"- mondtam pajkosan. Megfordultam, adtam neki én is két puszit, majd visszafordultam az ablakhoz Az ilyen dolgok közöttünk megszokottak voltak, lehet elmesélve furcsán hangzik, de átélve nekem semmi "olyan" gondolatom nem volt.. Eddig. Ám ahogy visszafordultam, azzal a mozdulattal magához szorított a jobbkezével, a tenyere a hasamon volt, erősen szorított, éreztem az erős mellkasát a hátamnak feszülve illetve azt is, hogy merev a pénisze.

(szóljatok ha érdekel a folytatás, mert nem írnék feleslegesen..:)