Pötty63 Creative Commons License 2012.07.26 0 0 5837

10.rész-kezelések..az hogy én most azt írom a saját példám miatt..AKINEK LYME KÖRE.(ECM)-van..ÉN MINDENKIT AZONNAL 6 HETES ROCEPHIN KURÁRA INFUZIÓRA FOGNÉK..EGYÉNI VÉLEMÉNYEM!!!(ÉS HIGGYÉTEK EL-HELYES MEGLÁTÁSOM!!HA ÉN 2005 NYARÁN HOZZÁ JUTHATTAM VOLNA..Nem állna a hátam mögött 7 nyomorúságos tapasztalatokkal átkínlódott év..ÉS LETT VOLNA ESÉLYEM AZ AKKORI TELJES GYÓGYULÁSRA!!)ESÉLYEM SEM VOLT!!

Fontos még..kit-hol ér a csípés....Milyen hamar jut el pl idegrendszerhez..Enyém egy főérben volt..És kihagyva a stádiumokat..én gyorsan kaptam  "KÉSŐI STÁDIUMU LYME LELETET!!"De 2006-ban 3xPR-vizsgálattal megerősített diagnózist..a LYME NEUROBORRELIÁT!!És mindössze 1,5 év tulélést..

Szép kilátások voltak..De ha én ENNYIRE kimásztam belőle..MÁSOKNAK IS KI KELL!!MUSZÁLY!!

Nos a "SIMA LYME BETEGEKNEK"-mai tendencia..a 2 féle antibiotikus kezelés..és plussz a tinidazol 1 hónapos kurát tekintve..minden 2. héten még hozzá adva..

Tinidazolt sokan nem bírják-a klion jó helyette..ezt jobban bírják..

orvosa válogatja ki mit ír fel antibiotikumnak..

Krónikus lyme..és neuronorrelia esetén..ÉN HATHATÓS KEZELÉSNEK-CSAKIS A ROCEPHIN KURÁT TEKINTEM!!

Kész..az jut át az AGY-VÉR gáton!!ROCEPHIN MELLÉ IS MINDEN 2. héten tinidazol..ezt mind 2 kezeléshez 2x500 mg-ot eszünk mindíg!!Azaz napi 1000 mg-ot!!Napi 2 gramm pedig a Rocephin adag..4 hetes kura nem árt..de volt aki 50 napig kapta..

Infuziót szervezet napi szinten lebontja..míg a tablettás kezelés..anyagai..halmozódnak szervezetben..ezáltal kiürítésük is nehezebb..

 

Nagyon fontos minden kezelésnél a MÉREGTELENÍTÉS!!!

Akár zöéd teával..Citromos víz ivással..petrezselyem zöld levének ivásával..Bármivel.-..ami magas antioxidáns tartalmú..(Aki frekvencia generátorral.zapperrel írt..MÉREGTELENITENI KELL!!)

Mert a nagytömegű elhulló spiroheták ha nem tudnak ürülni a szervezetből..(AKÁR)-okozhatnak toxikus mérgezést is!!

Folytatom..