repcsepista Creative Commons License 2012.07.22 0 0 851

Jojojojoooo...jó, van jojó? -ha van jojojojoooo...

 IZRÁELI EL EL EL ...FINALE LE LEEE...

 Iraq USA barát lett... amiért megátkoztam Szadam Huszeint...mert nem lehecc... ha van közöd a maggarockend kend rocckkk...sziklakő vagy END...ehnire balek, na na na...

 osztán az átok az át ok, hát nem látod...USA tota az Izráel überálla ( ecsetleg a zsidó vallásuuu...aki mindenki az, ha Nem fogadta el Jézust, az Igaz magyarok Igaz JézUSA??? -ha elfogadta, most számit hogy maga maggar vagy maga magába maganak pp cc...na mekk van engedve...deee..trakard beee...)

 Amit láttam, hogy a BOSSZUNAK SZÜRNYÜ KÖVETKEZMENNETEK KE...NA IRAQ??? -EGY KRISTÁLY ROCK amiről kék kő??? -lehetett hallani, s aki annak a birtokába de tokába...mig most az INVÁDEREK FEKETE POR -PORR...NINCSAK AZ ELSZEGNEDÉSD ANNAK A CÖVEZTÉBA HOGY IZRÁEL = MESSIA SZIA CIA CIA FILUKÁK ( LÁNOK) PIROS A POPSITOK...

 Na, az inváderek (bosszuállók) fekete porrá...fideled, dögletes mert az egész emberisegg...na hullottak le...most a kő még maradt...de amire mira készülnek, Izráel finitóóó...avagga buga...

 Figyeljed mekk...akkor leirtam...fideltem a FŐ CEREPLŐKET...de vissza, USA nincs, se eggetlen egy organizáczion mert sárban gané van cakk...s kjérdem, az izráel fristeseknek ki s kik mikk...kiggazok akik...van ollan baráta???

 Cóval nézzétek..akkor azt irtam...hogy ezek fekete por...an akik az Úrikiak porrá tétele ...

 tam tarra tam tam tam...aki másikat maga allá ha ha ha...tesz, cócerint maga allá tett...retete retete te te te...

 bucke kozákkk...

Előzmény: repcsepista (850)