Provence83 Creative Commons License 2012.07.21 0 0 56737
Szia, Te jany! A metforminnak pont az a lenyege, hogy nem tuneti kezeles, hanem az egesz okara hat, es ha visszall minden erteke vele, akkor el lehet hagyni es az eletmodot folytatni.
Az ertekek nem szornyuek, de ezert mondjak,hogy ez egy ezerarcu boszorkany, mert nekem durvabb szamaim voltak megis volt magatol 28-30naponta menstruaciom es peteresem is... Szoval fincsi. Persze nem tudjuk hogy a dieta elott milyenek voltak ezek a szamok, szoval nem latjuk hogy javult e. Kulso jeleken nem latsz valami valtozast? Nekem az allamon volt egy szorszal, amit kb havonta ki kellett huzni csipesszel es elhagytam a cukrot finomitott szarokat es azota nem nott vissza...
Szegedhez nem tudok hozzaszolni. Sajnos ugy nem ki, hogy pesten van megfelelo orvos csapat az MM ben erre. Igazabol egyszer feljosz, 12ezer forint, meg az utazas persze, felirjak a gyogyit es aztan kb 4 honap mulva kell kontrollra menni, de lehet hogy kozben teherbeesel... Vagy egyertelmu a haladas akkor nem feltetlenul kell menned ujra. Szoval szerintem nem veszes, igy csak el fog menni egy vagy ket feleved hogy hozza nem erto vagy ezt az egeszet elbagatellizalo dokikrol jarsz dokikra... Erted? :-)
Előzmény: szegedi_lány (56735)