Schuco Creative Commons License 2012.07.13 0 0 40551

Mi szükség van arra, hogy szarozod (moslékolod) azt a kaját, ami nekik ízlik? Bravó...

 

Miről beszélsz? Ami neki izlik? Azt a szart amit étel néven szolgáltak fel ez az amatőr társaségű, azt egy bolgársem eszi meg jóízűen? Miért forgatod ki a szavaimat? Nem vagyunk válogatóssak, de ez kiverte a biztosítékot!!!! A feleségem a 4. napon már görcsölt, hazaértünk már lázas is volt. Ottlétünkkor sokan rosszul lettek, sokan hánytak, magyarok is. Ne haragudj de látatlanba ne oszd az észt, a saját és a többiek tapasztalatát irtam le. És nem a Bolgár konyhát bántom, az remek erről szófiában, egy nívósétteremben meg is győződtünk......de erről már írtam, jó lenne ha vissza olvasnál.

És amit még nem írtam : a 7 összes napján futkozni kellett az evőeszközkért, mert nem voltak!!! Amit meg elmostak, az meg félig koszos volt.....

Az utazási csatornákban me láttam hogy nagyon sok a panasz a bolgár AI szállodákban mint naposon mint az aranyhomokon...sajnos ez van, szépíteni nem kell. De ettől függetlenü akik még az utazás előtt állnak: Szép és tartalmas nyaralást kívánok!

Előzmény: solozo (40504)