Hidvegi55 Creative Commons License 2012.07.13 0 0 40525

Szia!

Sajnos nem tudok jó hírekkel szolgálni a Zefirrel kapcsolatban. Mi harmadszor jártunk itt az elmult öt év során, már két éve is jeleztem hogy a szinvonal esett az öt évvel előttihez viszonyitva. Talán aki nem járt még Bulgáriában vagy AI-ba annak elfogadható. A jellemző ételek:pörkőlt szerű-sült csirke far-szárny (elvétve comb) sületlen disznóhús, íztelenek és valami löttyel felöntve, levesek szint úgy és 10-nap alatt egykezemen megtudom számolni hány féle. Jártam úgy hogy valami burgonya krémlevesnek látszó, mellé piritott kenyérkockákat kivittem az asztalra átalakult burgonya pürévé. Du. sütemény kb 3x3x5cm 1db kistányéron adagolva, fagyi kis műanyag pohárban kb. 2-gombóc, (minden nap vanilia) nincs már rendes presszókávé sem. Pontosan 5-órakor minden lezárva, visszahordva, gondolom a másnapi kinálatot emelve ezzel. A bárok bezárása után 11h-kor pár perc után a medence és a az utca felőli részeken villanyoltás, az éttermi ajtók bezárása. Nincs lehetőség további beszélgetésre vagy a kikért italok elfogyasztására csak sőtétben. A medencék körűl 8-kor takaritanak, söpörnek miközben kint reggelizel. A személyzet némelyik tagja a arogáns. Voltak személyes problémánk is amit  a szálloda személyzetével és a Neki helyi képviselőjével sem sikerült elintézni. (jegyzőkönyv és majd meglátjuk) Sajnos az ott tartozkodó MAGYAR honfitársainkról sincs jó véleményem, TISZTELET A KIVÉTELNEK! Pédák:megérkezéskor az egyetlen szabad parkolóhelyre való beállás után három órával honfitársunk akkora patáriát csapott, holott akkorra már volt szabad hely csak máshol. A medencénél lévő napágyakat egész hétre lefoglalták. A másik kedvenceim akik csak a medencét és a bárt ismerik, a tengerpartra letévedve csak vitatkoznak nem akarják tudomásul venni fizetni kell és nem lehet a napágyak közé sem letelepedni. Mi a tíz napból hetet a tengernél egy nap medence kettő pedig kirándulás, négyen voltunk napi két ernyő négy ágy 6x8:48x7 leva kissé huzós de ezt mi bekalkuláltuk és a TENGER miatt mentünk. Összeségében azért mi jól éreztük magunkat én még az ételekkel is elvoltam csak ismervén az öt évvel ezelőtti szinvonalat és figyelembe véve a család további három hőlgy tagját akik kissé máshogy állnak az ételekhez,csalodtam! A vége HOTEL ZEFIR törölve de nem Bulgária és lehet hogy sokan nem értenek egyet velem de nem vagyunk egyformák és lehetnek más véleményeink! Még annyi és nem megbántásképp találkoztam olyannal aki harmadszor nyaral Bulgáriában és most szembesült azzal hogy útdíjat kell fizetnie én is és ő is jól járt  mert féláron átadtam neki az enyémet mivel nekem már csak hazafelé volt szükségem és vettem másikat. Röviden ennyi.

Üdv. Béla

 

Előzmény: borkasga (40432)