zsuzsó75 Creative Commons License 2012.07.12 0 0 40484

Kedves János 2!

A 2012. 06. 23-án induló Albena Nemzetközi Gyorsvonaton ( vonat száma: 1480) mi a 432. kocsival utaztunk. Azt nem számoltuk meg, hogy hány fülke volt a hálokocsiban, de azt tudom, hogy összesen 4 volt foglalt a miénkkel együtt, de a szomszéd fülkében is csak egy idősebb hölgy utazott és csak egy helyjegyet váltott. Visszafelé 07.09-én jöttünk és akkor is csak 5 fülkében volt utas a mi kocsinkban. Azt nem tudom, hogy az ülős kocsikban mennyien utaztak, de kétlem, hogy sokan. A  cseh vagy szlovák kocsikból szálltak le többen és így is nagyon kevésnek tünt az utazó közönség. Oda felé még étkező kocsi sem volt, bár a visszafelé uton az is kongott az ürességtől. Egyébként nagyon furcsa, hogy az EU. enged még ilyen, abszolút konfort nélküli kocsikat ilyen hosszú távra (BP-Várna-Bp) üzembe helyezni. Olyan meleg volt a fülkékben, hogy az ülés kárpit színe az izzadságunk és a hőmérséklet hatására elszinezte a ruháinkat, és többszöri mosás után sem tudtam kiszedni a vörös színt a nadrágokból, pólókból. Ha van még valami kérdés, szívesen válaszolok.

Előzmény: János 2 (40459)