valakimajomakikérdezi Creative Commons License 2012.07.09 0 0 3587

Sokat éltem ott, most is évente 3-4 hónapot ott vagyunk, Thai feleségem van. Az európai ellenes kérdést nem értem!

 

Akiket Te keresel, ők prostituáltak. Dolgoznak ladyboyok az élet minden területén, de aki kicsit is jól néz ki, az szinte kivétel nélkül az éjszakában köt ki. És sokan azok közül is akik nem szépek... Az én ismerőseim kivétel nélkül már kiskorukban rosszul érezték magukat a ,,bőrükben" és ezért kezdték el az átalakulást, nem a pénzkereseti lehetőség miatt. De mivel prostituáltként sokszorosát megkeresik a normál fizetésnek, ezért nagyon nagy százalékuk ott próbálkozik. Arra semmi esélyed, hogy egy szép, ,,alig használt" kathoey otthon ülve várja, mikor mész és ,,veszed feleségül".

Rengeteg probléma van velük, a vendégektől való lopások, az ice és a hormonkezelés okozta nagyon komoly hangulatvátozások... De sokszor ki lehet fogni pár jó órát velük:-)

Nincs most kedvem megint leírni az elveszett hosszú kommentemet, de ha vanak konkrét kérdésetek, hát ide vele, talán meg tudom osztani a tapasztaltakat.

Előzmény: dicksucker (3585)