Paleofarszalosz Creative Commons License 2012.07.03 0 0 40168

Kanga!

 

Én jelenleg itt vagyok a közelben. A városi strand semmivel sem zsúfoltabb mint a harmani, viszont algás a víz, nem tud úgy pucolódni mert öbölben van. Én a harmanit ajánlanám, ma jártam arra, tiszta a víz, a strand nem szemetes, zuhanyzó wc van, a napágy 6 leva a napernyő szintén 6 leva. A harmani mentén van közvetlen a sétány (ulica ropotamo) itt csak kajáldák vannak, de mindenféle. A djuner (gyros) közepes 3 leva, a nagy 4 leva, de ezt hárman ettük meg, és tele van zöldséggel is nem úgy mint a görög. Egy adag kaja olyan 3-6 leva körül mozog, de van pl grilltál 25 leváért is. Kiszolgálás kultúrált, várni nem kell sokat. Buszjegy árakat nem tudok, kocsival vagyunk, de mintha 3 leva rémlene Burgaszig. Én inkább Neszebárba a hajót ajánlanám, mi holnapután megyünk ma vettem meg a jegyeket. Sokan írták, hogy Bulgária megdrágult hát nem tudom, én tavaly az olasz adrián voltam, előtte meg Sartin, szerintem ezeknél jóval olcsóbb, főleg az olaszoknál. Persze a 2008-as meg azelőtti állapotokhoz nem lehet hasonlítani, de akkor 124 Ft. volt 1 leva, most meg 147.

Összességében én ajánlom Szozopolt, nagyon hangulatos kis város!

Előzmény: Kanga3 (40164)