zbacsko Creative Commons License 2012.07.01 0 0 354

Örülök, hogy nem csak az én "morális érzékem" ítéli igazságtalannak, ezt a "geo banning" agyrémet. Szerintem ez olyan, mintha egy üzletben azt mondanák, ezt a DVD-t nem veheted meg mert

cigány (nem cigány, mindegy) vagy.  Másnap a lapok tele lennének az ordító diszkrimináció hírével. A cégek ellenben pont ezt teszik a földrajzi diszkriminációjukkal, ráadásul pont az interneten ami a demokratikusság és szabadság utolsó bástyáinak egyike volt még. Engem kifejezetten elégtétel érzéssel tölt el, ha még akár illegálisan is, de kijátsszuk a hülye szabályaikat. Félreértés ne essék, itt nem illegális letöltésről van szó, itt az az örület játszik, hogy illegális, ha FIZETSZ egy szolgáltatásért.(Magyar állampolgárként csak trükközve tudsz előfizetni a NETFLIX-re)Nem hallottam még ilyen perről, de Justicia biztos sírva fog fakadni, mikor elítélik azokat, akik illegálisan fizettek...

 

Starline,ha nincs kedved regiszrációhoz kötött tartalamkhoz, akkor a Crackle-t (olyan sarki videókölcsönzős érzés a kínálat, de jó) , és a Slacker personal rádiót javaslom. A Slacker klienst nagyon jól megírta a Sony (option-ban album nézet, vagy akár kép kikapcsolása).

 

 

Ui:

Nem vagyok hímsoviniszta, meg írtózom a sztereotípiáktól, de meglepett, hogy személyedben egy hölgyet üdvözölhetünk körünkben. Ritka az ilyen érdeklődés és érzékenység a technika és kütyük iránt az én hölgy ismerőseim között. A legtöbb szerint, mikor már 10 percet szórakozok a TV beállításaival az már "autizmus" :)  

Előzmény: starline (352)