rézműves1 Creative Commons License 2012.07.01 0 0 70483

...tulajdonképpen mi a fene nem tetszik neked???...az még talán rendben volna, hogy valamiért nem igazán kedvelsz...de úgy érzed, hogy Te vagy itt a "MEGMONDÓ" ember???, mert már nem először

látok Tőled ilyen hangvételű hsz.-t...

...tévedsz, ha azt gondolod, hogy én itt bármiben is első szeretnék lenni...de én úgy értem meg a nyugdíjas kort, hogy akkor a munkának még volt becsülete...és az ember olyan, hogy büszke a jól végzett munkájára...ez a fórum pedig azért működik ilyen jól, mert ide mindenki mindenki felteheti

azt, amire "büszke", mert ebből tanultam-tanulok én is, meg mindenki folyamatosan...

 

...a versenyszellemet (ami minden emberben ott van) én a modellezésben élem ki, nem itt...

...mert hidd el nagyon jó érzés kis hazánkat (a magyarokat), külhonban úgy képviselni, hogy mögötted Angolok, Németek, Franciák és még más nemzetek képviselői állnak...

 

...Ők (a modellezők) nem irígyek egymásra...mindent lefotóznak és a tapasztaltaikat, műhelyfogásokat megosztják egymással...lehet, hogy ez (mint annyi más) a magyaroknál másképp működik???...lehet, hogy inkább újból titkolózni kéne???...nem lenne jó szerintem...

 

...(lehet, hogy újból Nicket kell változtatnom??, Naív-Naív2)...

 

 

Előzmény: stapika (70474)