luxbeci Creative Commons License 2012.06.21 0 0 13614

Értelek.Hát igen az alkatrész biztos,hogy jóval olcsóbb.csak aztán nem e abba a csapdába esek,hogy az olcsó a drága ugyebár és az alkatrész utánpótlás is mennyire stabil a magyar rotációs kapagép gyártóknál,emrt ha teszem fel csődbe mennek,akkor hol kapok majd alkatrészt.A CSK robi gépemhez sem találok semmit,max Beneinél Gyöngyösön,de ő is régi gépeket vásárol fel fillérekért és azokból kiszedett cucckat árulja horibilis összegekért és ráadásul nem is újak ugyebár,de még is bolti áron.Szóval ez a magyar gyár,lehet jobban jértam volna akkoriban egy MPM-el ahhoz még a mai napig is kapható cucc,úgy tudom és azok motorjai is jobban bírják,mint a robi motorom,már alig van benne rő.Viszont itt olyan írásokat olvastam,hogy 30 éves MPM és ugyanúgy megy,mint új korában és még fúrva sem volt,max szimering csere.Igen a Honda FG 110 is egy nagyon könnyű gép mindössze 13KG és 0.5 liter fogyaszt a GX25-ös motorja,22Cmes művelési szélessége a legkisebb helyeket is hozzáférhetővé teszi,akár málna és szőlő tőkék közé,így a kézi kapálás is helyettesíthető,leevszi az emberről a terhet.

Előzmény: gesszti (13605)