Szebetiel Creative Commons License 2012.06.14 0 0 2059

Wow, egyre tobb itt a sjogrenes. Szoval, tudom ugyis kiutaltok majd, de azert elmondom. Lassan 2 eve diagnosztizaltak eleg sulyos tobb szervet erinto sjogrennel, aki akarja rakeres a nevemre itt, visszautasitottam minden gyogyszert, kinai orvoshoz jartam, 3 honap mulva majdnem teljes gyogyulas, utana boxerkutyanak koszonhetoen kiderult hogy lymos vagyok, aztan jott egy lyme antibiotikum kura es tovabbi egy ev alternativ cuccok. Most voltam teljes reumatologiai kivizsgalason, minden leletem negativ. Bar meg van egy MRI-m hatra, remelem az is az lesz (habar ez a lyme miatt van nem a sjogren miatt) A szemembe ejszakanket meg mindig csoppentenem kell egyszer ketszer, de mostanaban gyakran arra kelek fol, hogy jeeee, nem kellett, es nappal sosem kell. Amikor az egesz kezdodott olyan sulyos volt egybol elzartak a konnycsatornaimat (szerencsere felszivodo tomessel), es meg igy is 5 percenkent csopogtettem nappal, ejszaka meg felorankent. Egy kinszenvedes volt. Menjetek el lyme szuresre es probalkozzatok alternativ lehetosegekkel is ha a gyogyszer ugysem hasznal. Persze van akinek bejon, van akinek nem, de erdemes kiprobalni.