88GABOR88 Creative Commons License 2012.06.11 0 0 13343

szia , ha tervezel tevelre közeljövőben utat veled tartanék,ha lehetséges, pápán lakom pár km re,nagyon sokat motorozok motoroztam arrafele, nekem is régóta feltűntek a kerítéstől talán 3km -re lévő szellőző dombocskák,iletve fedezékek...vajon igaz lehet a sok mende monda a több km-re elnyúló járatokról.? Ép a napokban beszéltem egy idősebb munkatársammal tevelről... mondta,hogy talán jobb is ha nem tudja az ember mik lehetnek ott! Voltam már párszor lennt de tényleg ahhoz képest kicsinek tűnik.,vajon létezhet,hogy mégegy talán különálló bunker rendszer lehet ott a környéken? de annak mi értelme lenne ha kerítésen kívül lenne a lejárata? Vagy a már meglévő bunkerból nyílna valahol valami? Visszafele a fórumon olvasva, felraktam egy képet egy aknáról aminek levoltak fürészelve a létra felső fokai,sajnos nem tudtam lemenni, de egyszer megfogom ejteni a lemenetelt közeljövőben az már biztos,bár lehet ,hogy nem vezet sehova ,csak érdekes.

 

Szó mi szó, a teveli bunkerral kapcsolatban nagyon sok a kérdés valóban,de senki nem tud megerősíteni,megcáfolni semmit..

Előzmény: Ridley4Lev (13342)