cszs72 Creative Commons License 2012.05.31 0 0 39456

Nos ez így szintén nem teljesen igaz.

Én évek óta egy bolgár fiatalemberen keresztül foglaltam szállást.

Soha semmilyen gond nem volt.

Ő egyébként Mo-n él, de szezonban non-stop kint tartózkodik.

Több szállodával is kapcsolatban áll és nyugodtan mondhatom, hogy 20-30 %-kal olcsobban lehet a szállást lefoglalni nála.

Félreértés ne essék, nem vagyok az ügynöke. 

Én több éve rajta intézek mindent. 

Bármikor lehet hívni, bármiben segít. Én tényleg csak pozitívan tudok róla nyilatkozni.

Szóval ő már ott van és ő küldte a képeket.

Volt már szerencsém utazni a Best-tel, a Neckermann-nal és más utazási irodákkal. Szerintem ők nem a kinti szállodával állnak kapcsolatban, hanem kinti utazási irodákkal, akik viszont a közelében sincsenek a hoteleknek.

Sajnálom, hogy néhányan úgy gondolják, hogy minden alap nélkül kezdtem ebbe az iformációáramlásba.

Én úgy gondolom, hogy, aki tavaly a Burgas Beach-ben, vagy a Dune Res-ben volt, az pontosan látja, hogy mi az, ami változott, aki pedig nem volt ott, annak úgy is mindegy.

És abban is biztos vagyok, hogy a Bulgáriából visszaérkezve hasonló képeket fogok tudni kiposztolni.

Úgy gondolom, ez a kérdés már jóval túlhaladta annak hírértékét.

Egyébiránt most beszéltem a bolgár ismerősömmel, elmeséltem neki, hogy senki nem akarja elhinni, hogy ezek a képek nemrégen készültek, jót mosolygott az egészen

Vagy az is lehet, hogy én értettem félre ennek a fórumnak a lényegét, vagyis nem azért született, hogy információkkal segítsük egymást.

 

 

 

Előzmény: wideoframe (39452)