Kikomiko Creative Commons License 2012.05.31 0 0 56515

Vaesz! Hatalmas gratula! Szaloncuki neked is! Örülök nektem nagyon! Gondtalan terhességet kívánok Nektek:)

 

Nálam a helyzet változatlan, azazhogy van egy kis para, legutóbb talált a nődoki egy cisztát a jobb petefészkemben és azt mondta ezt műteni kell és ha már műt, akkor csinál drillinget, méhtükrözést és petevezeték átjárhatóságit. Nagyon berezeltem, mert nem erre számítottam, csak egy sima rákszűrésre mentem, de már kórházi beutalóval jöttem el. Ja, és felvezette, hogy 3 különböző kórház közül hol mennyit fizetek majd a műtétért, 150 000Ft-850 000Ft. Kicsit lepadlóztam. Úgyhogy elmentem egy másik nőgyógyászhoz és ő azt mondta, hogy lehet nem dermoid cisztám van, hanem más és adott progi készítményt, amitől majd megjön és utánna megnézi UH-n, hogy mi a helyzet. Eléggé elvagyok kenődve, mert 1 év és 8 hónap gyógyszer szedés után még mindig nem jön meg, a babáról már ne is beszéljek. RR pedig mindig biztat, hogy olyan jók az értékeim, hogy igazán nem is érti, hogy miért nem menstruálok. A másik nődoki is azt mondta, hogy a bal petefészkem már nem policisztás, hanem már "csak" multicisztás". 

Bocs hogy így kiborultam, de azt érzem, hogy megteszek mindent, és nem hogy előrelépnék, hanem hátrafelé haladok jó nagy léptekkel:(