LMB-706 Creative Commons License 2012.05.19 0 0 78966

Hát ezzel nagyon nem a megfelelő embert találtad meg.

 

Ám legyen. Én sem ismerhetek mindenkit. 

 

Elég komolyan tud fotózni a srác, sokat jártam vele én is régebben fotózgatni mindenfelé, van egy elég jó gépe is, elszórakozik 20 percet egy képpel ha kell, 15x amíg jó nem lesz stb.

 

Ezek után kicsit hihetetlennek/hiteltelennek tűnik a mobilos ámokfutás. 

 

Csak nem mindenkinek áll abból az élete hogy kimegy állvánnyal, nagygéppel aztán kattintgat a buszokra, hanem más céljai is vannak az életben:D

 

Se állványom, se nagygépem (csak kompakt), céljaim pedig vannak. Te se ismerhetsz mindenkit. 

 

A mobil viszont ott van mindenkinek a zsebében, érdekesebb téma meg jöhet bármikor.

 

Nekem meg a saját kompakt gépem van ott a táskámban mindig, az ilyen esetekre. Egyébként a kolléga által betett pixelhalmazokon témailag semmi érdekes nem volt: full átlagos, Pesten rendszeresen előforduló buszok, amelyeket még csak az nem fotózta ki, aki nem akarta. 

 

A fórum meg nem csak arról szól hogy műtermi képeket rakjunk fel.

 

Az kevesek műfaja, tudhatnád. 

 

Az általad említett buszos honlapok képeinek a 80%-ában sincs semmi extra.

 

Ellenben tisztességes iparosmunka mindegyik, és annak a célnak megfelelnek, hogy ízlésesen, a körülményekhez képest jól ábrázoljanak egy autóbuszt. Ha nem ez a buszfotózás lényege, akkor nem tudom, mi. 

 

(Ugyanúgy csak végigkattintgatja a Városligetet)

 

Szerintem nem ugyanazokat a honlapokat nézzük. 

 

Amúgy meg ahogy visszanézem tőled se nagyon láttunk még semmit.

 

Mintha nem tudnád, hogy ki vagyok... Különben is: a képeimet vagy nem ebben a topikban kell keresni, vagy nem ezen a nicken. Aki ismer, az a munkásságom is ismeri. 

Előzmény: Törölt nick (78961)