repcsepista Creative Commons License 2012.05.19 0 0 843

 Jojojojojjj...jojjózninininiii...pösze van jojód, s mindenki jojjjojojojjj...a magáééé...
 Meghalt Grant Jeffry, aki az eGyik legangyobb IZRÁEL MINDENEK ELŐTT FELETT VALA...mint akinek nincsen párjajajajjj...amiért hallgattam, mert nagyon sokszor mintha GROTEXX lett volna...hizz ha tetota nem...ma este láttam Bill Mahert, aki félzsidó s maga a megynilvánulása lásssa??? -aki nem tud arabusul, előbb utóbb arra busul...voggis mintha EZT KELL MONDANI, cközbe...
 Na, bennünket...AMI DÖGLETES hogy amcsiba betiltatták a számitógépes lehetőséget a magyarságnak... hogy egymás közt...legalább őszintén kiönthessük azt a a a...kigyómérget, amit nyelnünk kell, deee...
 TUDOD TE, MI LENNE HA HA HA...
 Na nézzük,mert csak azok kerülhetnek a NAGY NYILVÁNOSSÁG elé, akik TOTA IZRÁEL MINDENEK ELŐTT S FELETT...na zerintem akár izráel ellen...akik ma bármilyen WALLÁSOS VAGY ÖZVEGGVAKA BAGGA GECSEKE...na izráel elibe kell rakni...na AMI KÖRBE ZÁR BENNÜNKET AZOK VIRUS LÉNYEK, MEG ANTI VIRUS S AZOK IS VIRUSOK, MINT VEGYÜK IRÁNT, VAGY AZ ARAB -TENGER VEZETŐSÉGGET, ez ollan mint 1848 SZABAD A MAGYAR??? S KORMÁNYA GROFF BATHYÁNY LAJOS MEG KUROMÁNYA,na nem cartunk a kutba, cakkk..a kávájájájájjjjj...
 Cóval, amiért megemlékezzünk...
 Tota közelről megismertem az öcces nugati wallássosságot kivülről s belülről A -cZettig, deee...na 2000-ben voltam otthon, s ime a valósággos KÉP: Grant Jeffry-zők, még soha nem hallottam ollat...ami Grant Jeffry-t lelőtte volna, csak 2000 -ben a Körpatkómedencénkbe ami ollan IZRÁEL MINDENEK ELŐTT FELETT...CSAK JÉZUS VÉRÉVEL FEHÉRRE KELL MOSNI A FEKGETE A VÉRED? -BÜNODET, S HÓFEHÉR LESZEL...S BITTA HELLED VAN... UJ JERUS ÁLOMBA...ami gondolkozzz...hiz a zsidók se hittek benne soha, egg percre se,hanem abca ultimacó megelőztek mindenkit... ŐK VOLTAK A LEGALKALMASABBAK... zerintem IDŐT KAPTAK KAPTAK??? -sss...
 Talán amiért Grant Jeffry-t felhoztam, mert abca ultimacó mikor IZRÁEL MINT MESSIÁS ORSZÁG??? -na izráel nem ország, hanem szinte az egész föld országai feltrncsirozva szinte magára s fel ismerhetetlenül...AMIRE RÖGTÖN FELELET VÁRNÉK: MIÉRT NICS IZRÁEL TOTA MAGYARORSZÁG TERÜLETI S GAZDASÁGI REHABILITIZACZIONJA MELLETT, TALÁN IZRÁEL HA IGAZI LENNE, EZZEL KELLETT VOLNA KEZDJE...hogy miért...*melecslek nekünk kell deee...mi lenne Izráellal... meg alma...
 Na 1948??? -Grant Jeffry születési éve, s innen egy generáczion ( zerintem 70 -75 év) s MEGSZÜNT AZ HOGY HALÁL, AZAZ AZ EMBEREK MEGTUDTÁK, HOGY OLLAN HODD CAKK LELÉPÜNK A FALVÉDŐRŐL??? -CSOCS VÓT CSOCSE?- LESSS...
 Na, ha még irok hoccá... akkoooo...
 innennn...