Szegediági Creative Commons License 2012.05.15 0 0 2217

Kedves Vidéki60!

 

Neked/Nektek Szeged elérhető, ugye? Anyu a Sas Gyógynövény- és Reformházban szokta a "bolondériáimat" beszerezni.

De ha nem megy, akkor írj, küldök pár linket, ahol lehet rendelni.

Figyelj, én amit csak anyagilag bírok, mindent kipróbálok. És így igaz, egy az az élet...

De négy napja szedem, még korai lenne bármit tapasztalnom.

Én a Nano Silver nevű, grapefruit kivonatos terméket iszom, 500 ml, 1.700,-Ft. Napi 50 ml-el indítottam. Ez a maximális adag. Bajom nincs tőle, az ize pocsék...

Én tudod, meglehetősen alternatív szemléletű vagyok, de azt hiszem, rá is vagyok kényszerülve, hisz a nyugati orvoslás nem igen kényeztet el bennünket, igaz?

Pont most írtam Samunak az aranykolloidról is, majd azt is olvasd el. Meg amit Atesz-nak írtam a kurkumáról, stb-ről.

Nem kell félni az ilyesmiktől.

Igen, én is meglehetősen szkeptikus vagyok már a gyógyszerkúrákat illetően, de ezt nem rejtettem véka alá a kezdetek óta. De én is csinálom azért. Nálam se javulás, hanem lassú romlás van. És erős szédülés, alig várom, hogy véget érjen.

Én tartok tőle, hogy ha valóban a Lyme generálta is az ALS-t, a Lyme kezelése önmagában nekünk nem elég...

Én max. még egy kúrát csinálok, de hogy nem Tetralysal-lal, az is biztos, hanem Azi Sandozzal.

 

Na, most mennem kell, de ha bármi kérdésed van alternatív szerekkel, módszerekkel kapcsolatban, fordulj hozzám nyugodtan, én elég tájékozott vagyok, mert engem gyerekkorom óta érdekelt az ilyesmi.

 

Üdv.: Ági

Előzmény: vidéki60 (2215)