Feree80 Creative Commons License 2012.05.07 0 0 70157

Nálam ki menne és maradna, ideje elkezdeni a jövőt tervezniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii:)))

 

Stek marad, mögötte Lobont Curci páros nekem jó, hacsak utóbbi el nem kivánkozik vagy esetleg lejár a szerződése....

Rosi, Cassetti, Cica, Kjaer megy, Juan szintén megy, Burdi marad, bár nyilvánvaló, hogy egy ilyen sérülés után soha nem lesz a régi :( Heinze megy, Angyal a fene tudja......

De Rossi marad, bár ha nem tetszik neki a projekt, de ezt kizártnak tartom mert Lali a valaha volt legjobb edző akivel együtt dolgozott :-DDD mondjuk talán az uccsó évek egyike amikor komoly lovét lehetne kivenni belőle.....

Gago a fene tudja, 6 milla nem rengetné meg Romát ,de erősen visszaesett a teljesítménye, monjuk kié nem? :-) ennyi pénzért jobbat nem hiszem hogy kapnánk helyette, Pjanics szintén csalódás, de ő meg a 11 milla miatt marad, mert csak veszteséggel szállhatnánk ki belőle, ettől sokkal többet tud, vmi más poszton.....

Marquinho fene tudja, egy valamit qrvára tud második hullámban érkezni, és abból gólt lőni, ezen kivül hát a fene tudja, Táddé marad, kell egy bohóc a csapatba....

Lamela sokba volt(csak ráfizetés lenne az elpasszolása), nyilván elfogult vagyok vele kapcsolatban, de továbbra is azt gondolom, még mindig lehet belőle Totti kaliber ha nem a szélen játszatjuk......

Borini marad, de mintha elfelejtette volna hogyan is kell gólt szerezni, Oszi a fene tudja, hozzá nem ragaszkodom, de qrva sokba volt, nyereségesen nem lehetne kiszállni belőle, Bozsan van még 1 éve, én továbra sem hiszem, hogy a Serie A az ő világa.......

Totti és Perrotta nyugdíjazás? fene tudja....Simp a fene tudja.....

 

Akiket mindenképpen visszarendelnék, Cresenzi, Florenzi, Stoian, Caprari.....belőlük talán kisülhet vmi......

Összességében minőségi igazolások kellenek, ha nem szeretnénk középcsapat szintjén megragadni.....