Törölt nick Creative Commons License 2012.05.06 0 0 3250

 

 

Helló Mindenki!

 

Még soha nem voltam shemale lánnyal,de nagy vágyam viszont mivel hetero vagyok fontos, hogy 100%-ig nő legyen egy kis plusszal.Például olyan mint Bailey Jay vagy Ana Manchini megfelelő lenne.  Ha csak szimplán nézegetem őket már attól elkezd folyni a farkamból az előváladék. Ha egyedül vagyok akkor azt az ujjammal leveszem a farkamról és vagy lenyalom vagy elkezdem ujjazni magam. Kíváncsi vagyok hogy másé milyen ízű lehet. 

Ha lenne szerencsém hozzá,akkor akár egyszerre két ilyen kukis csajszival is elszórakoznék. Tuti csókolóznék velül először aztán pegid kőkeményre szopnám a farkukat és persze ők is az enyémet. Amíg szopnám az egyiket addig a másik már hátulról kényeztetne análgolyókkal meg vibrivel, hogy úgy kitágítson ne legyen gond még egy 18-20 centis faroknak sem a behatolással. Szopás közben én is ujjaznám és vibrizném akit épp kényeztetek addig amíg el nem durran a szába és az arcomra. Aztán őt elkezdeném hátulról szépen lassan dugni a másik pedig engem addig amíg el nem élvezünk. Én annak a szájába lövelnék aki nekem aki pedig kefélt hátulról az belélvezne a lyukacskámba.

Szóval én így képzelek el egy kis orgiát két shemale csajjal. Remélem sikerült valakit jól felizgatni.

 

Üdv