alezredes 1 Creative Commons License 2012.05.05 0 0 1189

Sziasztok. Szerda este megtörtént, erotikus masszázst kapott a párom, egy masszőrtől.  Előtte persze megkérdeztem a sráctól, csak masszirozásra gondoltál ? Hát, arra mindenképp, de utána ő sem bánná, ha hasonló videón szerepelne a párommal, mint amit látott. Egyeztetés több soron, mondom a páromnak mi lenne a helyzet. Miután kaptunk képet, videót, arcosat is, könnnyebb volt igent mondani. Abban maradtunk, hogy egy jó erotikus masszázst mindenképpen kap egészen orgazmusig, azután meg meglátjuk. Megérkeztünk, szia, puszi, (sima) egyebek. Beszélgetünk erről arról, mondja a srác a páromnak, jók a videók, az meg mosolyog. A párom elment tusolni, én meg elkísértem, a már bekapcsolt kamerával. A srác a szobában maradt, (most még). Mikor végzett, bejött a szobába egy szál töriben. Dobd le nyugodtan, mondtuk neki. Majd csináltam róluk pár képet, a párom meztelenül a srác még nem. Ezután hasra fektette a párom, és elkezdte masszírozni, elég jó illatú masszázsolajjal. Szokásos, hát nyak, kezek, finoman, gyengéden. Aztán jött a fenék és környéke, itt már több időt töltött el. Fenékmasszázsnál kicsit szátnyinyotta a lábait, és jött a popsi, combbelső, és egy kis épp hogy puncit érintő folyamat. Ez össz egy fél óra lett kb. Fordulj meg légyszi, kérte a páromat. Ő hanyatt feküdt, a srác térdelt az ágyon. Megfogta a fenekét a páromnak, és szinte magához húzta. Széttárt lábakkal, borotvált puncival feküdt, a srác a lábai közé térdelt, Igy mindenhol elérlek, volt az indoklás. Egy kevés hasmasszázs, inkább csak simi jött. Majd egy kicsit több olajat öntött a kezeibe, és elkezdte a melleit masszirozni. Ezt jó sokáig csinálta, fel is álltak a bimbik, ahogy kell. Újabb olaj, nekilátott a comboknak. Egy picit még jobban szétnyitotta a lábait, és épp hogy megérintette a párom punciját. Majd megint olaj, és elkezdte masszirozni, simizni a párom punciját. Ő egy kicsit erre megemelte a fenekét, gondoltam, nem véletlenül. A masszázs tovább folytatódott, és átment egy kizárólag mell és puncimasszázsba. A párom teste már úgy csillogott az olajtól, mint nyáron a strandon a csajoké szokott. Elkezdett sóhajtozni, láttam rajta, meg nyilván a srác is, hogy tetszik neki a dolog. Újra a melleit vette kezelésbe. Most viszont csak a már álló bimbókat izgatta egy kicsit. Majd vissza a puncihoz. Újabb puncimasszázs jött. A párom már lihegett egy kicsit. Ekkor egy kicsit bedugta az ujját a punciba, (ezt a párom tőlem is szereti) és egy ujjal benne, a másikkal meg a csiklóját izgatta. Egyre gyorsabban csinálta, a párom meg egyre gyorsabban szedte a levegőt, és mozgott a csípőjével, és emelgette a fenekét, majd kis idő múlva elélvezett, úgy szépen, halkan. Egy ilyen nyugtató simizést kapot még a párom, vagy tíz percig.
Kérdés : hogy érezted magad ? Nagyon jól, volt a válasz.
Pár perc csend lett. Lefürdünk együtt, kérdezte a srác ?
Folyt, de nem itt