hiden Creative Commons License 2012.05.01 0 0 56356

Sziasztok!

Szeretnék tőletek egy kis segítséegt/tanácsot kérni.21 éves leszek idén nyáron,és már majdnem 1 éve diagnosztizálták nálam a PCOS-át.Nagyon sok hozzánemértő orvos után,most pénteken végre eljutottam a Mens Mentisbe Dr. Breyer Helga doktornőhöz.Kedves volt,meg tényleg foglalkozott velem.(bár volt egy pár dolog,amire azt hittem,hogy kifog térni,de mégsem,na mind1)
Szóval nagy valószínűséggel én is IR-ben szenvedek,felírt nekem a Merckforminból napi 3 szemet,de először még első héten egyet,aztán kettőt,és utána 3 -at.Na most én kicsit megijedtem,mert édesanyám,aki cukorbeteg,még ő is csak napi 1 szemet szed,mondjuk azt nem tudom,hogy az IR-hez képest a cukorbetegség komolyabb,vagy nem.Félek a hasmenéstől,mert én egyébként is hajlamos vagyok rá,mivel Irritábilis Bél Szindrómám is van.:/Megszeretném kérdezni,hogy akiknek esetleg nem mút el egy idő után sem a hasmenés,azoknak mit írtak fel?
A másik nagyon fontos kérdésem lenne,hgy a doktornő nagyon "rá akart beszélni" engem erre diétás tanácsadásra ,és nem tudom,hogy van-e értelme elmennem,ha tartom a szigorú 160 ch-os diétát,hogy milyen új dolgokat tudnak ott mondani.Azt szeretném kérdezni,hogy akik voltak már ott ilyenen,azoknak miket mondtak?Most ezen vacilálok nagyon,hogy elmenjek-e ...

Nagyon-nagyon szépen köszönöm előre is!:)