Bandus99 Creative Commons License 2012.04.18 0 0 60421

Koszonom ez is egy lehetseges megoldas beszerzesben mindenkeppen olcso, hosszutavon nem tudom mennyire gazdasgos, mivan, ha megis ra kell futenie a villanynak? Nincs tapasztalatom benne, ezert kerdezem, nem szeretnek hasonlo hibaba esni mint most.

Ha tudtam volna, hogy 2 fele kazan letezik es elteres van a Clas es a Clas System kozt, biztosan a clas systemet mondom a szerelonek. Ahogy nezem arban raadasul nincs is elteres.

Ha meg szabad feltartani a forumot kerdessel...
Nezegetek melegviz tarolokat
pl itt van SDK tarolok  kerdes elso korben ezt is be lehet kotni a rendszerbe, ahogy a villanyost? Ekkor persze semmi rafutesi lehetoseg nincs, de elviekben nincs is ra szukseg.  Ha pedig kiderul megis szukseg van ra, akkor a villanyos se tetszene a magas koltseg miatt, szova akkor max  kovetkezo lepeskent letezik ehhez cirkulacios szett amivel a szukseges rafutes is megoldhato gazzal, ha jol ertelmezem ez igy mukodik az en kazanommal is.

Tehat a kerdesem indirekt taroloval megoldhato ez? Nem ismerem a tipusokat a gyartmanyokat van esetleg masik javasolt tipus?
Igazabol a hely miatt nekem allo kivitel lenne az optimalis, nem tudom abbol letezik-e kis meretu?

Koszonom a valaszokat

Előzmény: joevagyok68 (60420)