Törölt nick Creative Commons License 2012.04.13 0 0 12763

ezen csak szimla van viszon 5 " gumikerék I. sebességben elég lassan hajt, és szépen lehet vele haladni .

feltettem a gumikereket előtte  II.-s sebességben felrotáltam a gép ugyan papíron 3.5 lóerő ,de a 4.5 Briggs

sehol nincs hozzá képest avval kezdtem a rotálást  ,de mint egy hykomat nyugdíjas azon úgy mennek a kapák.

no mondom még úgy sem rotáltam a Hondával megnézem ez mit tud  6 kapával tengelyig süllyedve ment

mint a mérgezett egér . visszatettem a gumikereket elkezdtem a sorokat kihúzni a krumplinak a töltögetővel,

kicsit elpörögtek a kerekek  , fogtam rátettem az orrsúlyt így  tökéletes lett, szép lassan kerékpörgés nélkül kitoltam a 16 sort .

műtrágya rá föld bele a krumpli és betöltés szépen meg lett csinálva . a töltögető ekén kell módosítani mert ez az erős gép

simán elviszi ha a kormánylemezeket megszélesítem 4-5 cm és ugyanennyivel + is magasítom ,mert így nem tolja ki csúcsra

a sort  mivel kicsit keskeny  az eke  ( vagy a krumplijelölő széles ) . ennyi modosítással már valószínü tökéletes sorokat

tudok majd csinálni . ez már tavaly is probléma volt ,de akkor még csak a Briggs volt, az+ ezt is úgy vitte  el ha toltam.

 

Előzmény: vonschwarcz (12757)